Bugün benim en sevinçli günüm (değilmiş!)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrExpert

MrExpert

Üye
Hayırlı olsun :)

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Hayırlı olsun furkan abi de stabil se bende yükleyeceğim?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun furkan abi de stabil se bende yükleyeceğim?

Kamerası oldukça stabil. Ancak genel anlamda bir ağırlık var. Bad Piggies aşırı kasıyor. Menü kasıyor. Kamerası çalıştığı için kullanmaya karar verdim.

- - - Eklendi - - -

Web tarayıcısı çok hızlı ve akıcı.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye

Kamerası oldukça stabil. Ancak genel anlamda bir ağırlık var. Bad Piggies aşırı kasıyor. Menü kasıyor. Kamerası çalıştığı için kullanmaya karar verdim.

- - - Eklendi - - -

Menü Kasıyor... :(

Good Bye! ICS Good Bye! Sony :zzz:

PriZm

PriZm

Üye

- - - Eklendi - - -

menu kasiyormu? Sony... :zzz:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben bu kasma sorununu duzeltebileceklerini hiç sanmıyorum. Sony beceriksiz çalışanlardan oluşuyor ne yazık ki!

bagerx

Üye
sürüm numarası kaç?

avcitalip

avcitalip

Üye
hayırlı olsun Furkan kardeşim senin adına sevindim :)

acaba arc s'de de sorun varmı ? bilen varmı ICS nasıl çalışıyor arc s'te arkadaşta var merak ettim ikide bir bildirim geliyor kurmak istiyorum diyor ama ben kurma diyorum Furkan'ın başına gelenleri anlatıyorum sizce kursun mu ? şuanda 2.3.4 GB var telinde :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sürüm numarası kaç?

4.1.B.0.587

hayırlı olsun Furkan kardeşim senin adına sevindim :)

acaba arc s'de de sorun varmı ? bilen varmı ICS nasıl çalışıyor arc s'te arkadaşta var merak ettim ikide bir bildirim geliyor kurmak istiyorum diyor ama ben kurma diyorum Furkan'ın başına gelenleri anlatıyorum sizce kursun mu ? şuanda 2.3.4 GB var telinde :)

Bence uzak dursun. Sony öyle bir ICS hazırlamış ki, GB'ye göre kat kat yavaş. Tamam ICS ağır bir sistem ama 1 Ghz'lik Adreno 205'lik bir donanımı kastıracak kadar ağır değil!

bagerx

Üye
hayırlı olsun Furkan kardeşim senin adına sevindim :) acaba arc s'de de sorun varmı ? bilen varmı ICS nasıl çalışıyor arc s'te arkadaşta var merak ettim ikide bir bildirim geliyor kurmak istiyorum diyor ama ben kurma diyorum Furkan'ın başına gelenleri anlatıyorum sizce kursun mu ? şuanda 2.3.4 GB var telinde :)
sony 2011 xperialara ics üzerine düzeltme yazılımı dağıtıyordu neo v lere hala gelmedi alanlarda çok memnunmuş bence icsye geçmemekle hata yapıyor

avcitalip

avcitalip

Üye
sony 2011 xperialara ics üzerine düzeltme yazılımı dağıtıyordu neo v lere hala gelmedi alanlarda çok memnunmuş bence icsye geçmemekle hata yapıyor

ozaman yarın geçiriyim ben onu :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Konu güncellendi.

Kardeşim ben memnun olduğumu sandım (!). Kamera düzeltilmiş ancak sadece kamera düzeltilmiş. ICS eskisi gibi aşırı kasıyor :)

avcitalip

avcitalip

Üye
Konu güncellendi.

Kardeşim ben memnun olduğumu sandım (!). Kamera düzeltilmiş ancak sadece kamera düzeltilmiş. ICS eskisi gibi aşırı kasıyor :)

hadi be,bence sen CM9 yükle :oke:

[video=youtube;TndqKhY_wZQ]http://www.youtube.com/watch?v=TndqKhY_wZQ&feature=relmfu[/video]

o telefon benim olsaydı on kere CM9'u yüklemiştim :evet:

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye

Ne zaman Gelecek Bize?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt