buda yeni bir ezan pro. su 5 vakit ezanı ayrı

Sponsorlu Bağlantılar

ozimania

Üye
tşk

gürselgün

gürselgün

Üye
sağol kardeşim inşallah calışır:oke:

tuncay73

Üye
tsk kardes eline emegine saglik

tayler

Üye
emeğine sağlık

mgurbuz715

Üye
Allah hepinizden yüz bin kere razı olsun çalışmalarınızın devamını bekleriz.mgurbuz715

oguzhan356

Üye
ellerinize sağlık çok güzel bir program..

hsyn73

hsyn73

Üye
Thankssss

wolverinex

Üye
inanılmaz güzel bir program ..bence yok yok..ama bir sonraki günü nasıl göreceğiz gelmeden onu bulamadım... Yapandan ALLAH razı olsun...

misafir484

misafir484

Üye
kardeş telefon geçersiz sürüm diyor

nomad60

nomad60

Üye
tskkrlr

--------------- Ekleme ---------------

abi programı ıngılızce nasıl cevırecez turkceye,saat 120 dakıka ileri onuda geri alamadım bırı yardım etsın lutfen

tuncay73

Üye
allah sizden razi olsun elinize emeginize saglik

arkadaslar ezan icin link nerde?

kardes eline saglik allah razi olsun güzel ama bes vakit icin ayri ezan yazmissin onun ayarini nerden yapacagiz ben baktim bulamadim

arkadaslar cok güzel olmus elinize saglik allah sizden razi olsun ama benim bir sorum var bunun icinde ezan yok ezani nasil yerlestirecem programa yardim ederseniz sevinirim simdiden tsk ederim

arkadas allah senden razi olsun cok güzel eline emegine saglik ama bunun icinde ezan yok onu nasil yapacagiz biraz detayli aciklarsan sevinirim simdiden tesekkürler

keremce

Üye
allah razı olsun

tuncay73

Üye
arkadaslar lütfen yardim ezan isini yapamadim ne yapmam lazim ezanlari nereye nasil koyecam

tuncay73

Üye
arkadaslar bana yardim edecekkimse yokmu

Kamilan1

Üye
Allah razi olsun arkadasim güzel bir sununm!!!

Arkadaslar kurdum tel.e yalniz sorunum var!! ( Nokia N82 )
Vakitleri ayarliyorum ancak ezan okunacagi vakit okumuyor ??? Her türlü secenegi denedim ama birtürlü beceremedim! Athan yapiyorum olmuyor, Bird yapiyorum yok, titresim yok hic biri olmuyor nedense?? Bir bilgisi olan varm mi? Yalnis birsey mi yapiyorum acaba? Cepmuvakkit ana sayfasinda yazilanlari da yaptim ama nafile ( Ezan0.mp3 ......). Yardimci olursaniz sevinirim!!

Saygilar

Waveman

Waveman

Üye
allah senden razı olsun

acar060

Üye
Arkadaşlar kimse boşuna sağol tesekkur falan etmesin program sadece ezan saatlerini doğru gösteriyor onun dışında beş para etmez ezan falanda okumuyor.

Kamilan1

Üye
Arkadaşlar kimse boşuna sağol tesekkur falan etmesin program sadece ezan saatlerini doğru gösteriyor onun dışında beş para etmez ezan falanda okumuyor.

Arkadasim önceden bende de calismiyordu ama biraz arastirip ayarlari iyi yaptiginda cok güzel calisiyor!! Ezan i da mükemmel okuyor saatinde. Sende olmasa bile böyle yazmaya hakkin yok. Herkes dener kendi kararini kendi verir senin yönlendirmene gerek yok!
Allah razi olsun demek zor geliyor herhalde sana. Arkadasimiz sunmus bari emege biraz saygi göster!

Sersolast

Sersolast

Üye
Allah razı olsun N73 te deneyeceğim inşaallah çalışır

selamigun39

Üye
teşekkürler kardeş

Üst Alt