Buda Ne ??? Admin kullanıcı adı olan üyenin 1 mesajı var.. !!

• 24 Ekim 2010
  • 911 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. !! ADMİNLERE VE YETKİLİLERE DUYURU !!

Admin adlı kullanıcının 1 tane mesajı 1 tane konusu ve 1 tane aldığı teşekkürü var !!!

Bunu nerden gördüğümü soruyorsanız buyrun... işte bana pm gönderiği mesajın fotosu..

< Resmi açmak için tıklayın >

kullanıcının kendi profil sayfasına buradan ulaşabilirsiniz..

!! ADMİNLERE VE YETKİLİLERE DUYURU !!

Yazan: Denetim_Masası
  2. O bot

3. bot mu nasıl bot ??

4. konuların tasındıgını,silinidiğini,kilitlendiği bilgisini bizlere özel mesaj olarak ileten bot.Ozan abi yönetiyor.

5. :kop:

6. Bunun kim olduğunu açıklayan bır konu açılsın bence hergün aynı soru soruluyor :D

7. gereksiz mesajlardada admin kim diye konu açan çok oluyor :ehe

8. Counter Strike 1.6 botu o, cs yi bıraktı kendini MaxiCep e adadı :hmmm

9. :kop2: :kop2:
    enes öldürürsün adamı

10. :kop::kop:

11. maxicep.com un ilk yani 1 nimarali uyesi o...dikkat ettiisen linkteki numarasi da 1/... her uyenin kendi uyelik numarasi var bu numarada sitenin kacinci uyesi oldugunu gosterir...

12. :d:

13. Ben messenger aracılığıyla Ozan'a bildirmiştim. İsmi Admin Avatarı saçma bir avatar ve konu sayısı 1 olunca onun bot olduğunu bilmeyen insan işgilleniyor biri bana şaka mı yapmaya çalışıyor diye... :)

Bu botun üye adını bilgilendirme sistemi yapın veya bot yapın, avatarına maxicep logosu koyun vede olabiliyorsa sadece bot için konu sayısının gösterilmesinide kapatın mantıklı değil mi:D :ehe Tahmin ediyordum birinin böyle bir konu açacağını...

14. cs botu :kop2:

15. Gereken cevaplar verilmiş. Gırgıra dönmesin.

16. Böyle olması daha iyi herhalde

Buda Ne ??? Admin kullanıcı adı olan üyenin 1 mesajı var.. !! İndir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 21:20