Bu zamanda n9 alinir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

cakirkeyffarki

Üye
    Konu Sahibi
Bu zamanda n9 alinir mi?
Merhaba arkadaşlar.Ben n9 almak istiyorum ama bu zamanda n9 alınır mı? biliyorum android falan önereceksiniz bana ama önermeyin.Sırf telefonun kullanışlığı için oyundan vazgeçebilirim (h). N9 kullananlara soruyorum.Telefonunuzdan memnunmusunuz? sorunları varmı? kullanışlımı? birde merak ettiğim mağazası varmı telefonun ? birde özellikleri bana iyi geldi.Fiyatıda iyice düştü yakında stoklardan kalkar zaten.Alırsam pişmanlık duyarmıyım? birde telefonun sistemi stabilmi?

banner33

Üye
N9 eğer android istemiyorsanız symbian da kullanmak istemiyorsanız en idaeli N9 dur telefon çok kullanışla arayüzü çok iyi ama widgets'ları yok oda yakında çıkar...Telefonun mağazası mevcut ama bazı uygulamalar mağaza da mevcut değil forumumuzda sayın üstlerimiz paylaşıyor oyunlarıda aslında çok iyi forumda gezersen bazı oyunlar çok kaliteli eğer android uygulamalar da çalıştırmak istersen apkenv diye bi uygulama var onlada çalıştırabilirsin...yeniden dile getirmek istiyorum Eğer Android'den vazgeçip Symbian'da kullanmak istemiyorsan N9 işine çok yarar

MaxiHan

MaxiHan

Üye
N9 cok guzel bir telefon hala alinir diye dusunuyorum.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
en stabil isletim sistemi bana gore meego'dur. sadece birkac bugu var. destek kesildigi icin duzelir mi duzelmez mi fikrim yok.

android kurmayi zaten onermiyorum. soyle birsey soyleyim n9'u ilk kullanirken son kullanici telefonu degil diye dusunmustum ama oyle degil, cok akici bir isletim sistemi, 8mp kamerasi ve swipe arayuzu ile en rahat kullanilacak telefondur, n9. saymadigim bircok ozelligi daha var.

magaza konusunda magazasi var ama fazla birsey yok. sadece gerekli uygulamalar mevcut.

cakirkeyffarki

Üye
    Konu Sahibi
anladım teşekkürler.Alacağım inş.

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
bende kararsizim destek kesilmesinden dolayi

pRime.

pRime.

Üye
android yerine iphone önerelim o zaman. hem dev gibi bir mağazası var.

4un6si

4un6si

Üye
ayrıca dev gibi bir fiyatı var...ama ipod touch 32 gb bence uygundur ama kişiye göre

smh60

smh60

Üye
Bence alınmaz

pRime.

pRime.

Üye
wp'lu nokia'lara bakın. o zaman. n9'a da benziyorlar hem.

fLuke!

fLuke!

Üye
Lumia 620'yi düşünün derim.WP'nin arayüzüde güzel. :oke:

- - - Eklendi - - -

Uygulamaya az alan bıraksa da. :d:

scorpion11

scorpion11

Üye
Bende n9 almaya çok yakınım.Ancak birkaç kötü tarafı var bana göre.Batarya çıkmıyor.Telefoncuya götürmek gerek.Benim merak ettiğim bataryası her yerde bulunur mu?Ayrıca youtube da adamın biri n9 sökme videosu çekmiş aletleri alıp kendim söküp batarya değiştirebilir miyim acaba:ehe.Unutmadan garantisi devam eden 64gb N9 800tl satıyor biri.Temiz kullanılmış.fiyat yüksek mi sizce?:hmmm

meg1ddo

meg1ddo

Üye
N9 ve Meego zamanin otesinde de alinasi bir telefondur. Bence de en stabil en estetik isletim sistemine sahip.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

cakirkeyffarki

Üye
    Konu Sahibi
Bende n9 almaya çok yakınım.Ancak birkaç kötü tarafı var bana göre.Batarya çıkmıyor.Telefoncuya götürmek gerek.Benim merak ettiğim bataryası her yerde bulunur mu?Ayrıca youtube da adamın biri n9 sökme videosu çekmiş aletleri alıp kendim söküp batarya değiştirebilir miyim acaba:ehe.Unutmadan garantisi devam eden 64gb N9 800tl satıyor biri.Temiz kullanılmış.fiyat yüksek mi sizce?:hmmm

o fiyatı kaçırma hocam.Hemde 64 gb.Ben alıcam ama piyasada 64 gb bulamadım.Fiyatta makul ben 700-750ye falan alacağım.

- - - Eklendi - - -

Lumia düşünüyordum ama bazı sebeplerden dolayı vazgeçtim.N9un destek alıp almaması bile benim için farketmez.Telefon sağlamsa,kullanışlıysa yeter benim için.

bu arada iphone öneren arkadaş, benim o kadar param yok.

pRime.

pRime.

Üye

560 tl