bu zamanda bu telefon kullanılır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mrt-06

mrt-06

Üye
    Konu Sahibi
bu zamanda bu telefon kullanılır mı?
arkadaşlar elime bir u900 soul geçti telefon:
-5MP KAMERALI

-3G GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME VE 3G HIZ
-TUŞ TAKIMI DOKUNMATİK.....
başlıca özellikleri 2010un son çeyreğine kadar piyasadaymış bu telefon ama bir sorum olcak telefonu şimdi kullansam günümüze göre eski kalır mı?
(not android sevmiyorum şimdi yeni tel alsam yine android almam)

asi6868

Üye
Bilader bu nasil bu sorudur yaw yakinda gelir tuvalete gidiyimmi diye konu acarsan deli olduguna inanirim ben senin.

• Beğen
Tepkiler: kubilay054
Symbianize

Symbianize

Üye
Cogu isini gorur internettede cogu mobil siteye girer oyun oynamazsan kullan

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
günlük ihtiyaçlar için tabiki kullanılır.

MrTech

MrTech

Üye
Kullanabilirsin.tabi oyun falan oynamıyorsan

esokmen

esokmen

Üye
Telefon telefondur dene kullanamazsan atarsin satarsin

aleranol

aleranol

Üye
bazıları bilmiyor. Onun dokunmatik kısmı seni telden soğutur ben kullandım berbat bir dokunmatiği var. Eğer onu alıcaksan alma. Ama evde varsa kullan.

MrExpert

MrExpert

Üye
oyunla işin yoksa kullanırsın...

acuxx

acuxx

Üye
kullanılmaz desek napcaksın

mrt-06

mrt-06

Üye
    Konu Sahibi
ben ilk cvpa cevap vermiyorum :)
oyun oynamam zaten telefonda oyun oynamayı sevmiyorum ama 3g den turkcell mobil tv yi kullanmak istiyorum bide 5mp olduğu için cazip geldi.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
bazıları bilmiyor. Onun dokunmatik kısmı seni telden soğutur ben kullandım berbat bir dokunmatiği var. Eğer onu alıcaksan alma. Ama evde varsa kullan.
Aynen, bunların dokunmatiği ve ekranı sıkıntı kardeşim...

mrt-06

mrt-06

Üye
    Konu Sahibi
daha tel elime gelmedi dokunmatiği okadar kötümü bide bi sorum daha olcak 3g mobil tv kullandın mı?

Why Always Me

Why Always Me

Üye
İnternet kullanımı falan kasar diye düşünüyorum böyle telefonlarda..Mobil tv falan zor gibi geliyor hani sıkıntılı olur gibi.

aleranol

aleranol

Üye
kardeşimin hattını takmıştım onda net yok ama eğer izleyecem dersen izleyebilirsin. Tabi görüntüsü çok iyi olmaz hatta belki yazılımdan dolatı yüklemez belki programı ama çalışırsa izlersin. Yalnız tvnin açılması bi 15sn.yi bulur :) dokunmatiği iyi değil hevesini bile kaçırıyor. Şahsen ben onu öğrenmeye çalışırken dokunmatiğinden çok sıkılmıştım. 5800ın kiyle hemen hemen aynı ama bunun dokunmatik ekranı çok sert çizebilirsin veya kırılacak gibi bir his verir. Eğer bedava geliyorsa satıp daha iyi birşey de alabilirsin. Nasıl aldığını durumu falan yazarsan yardım edebilirim.

mrt-06

mrt-06

Üye
    Konu Sahibi
turkcellin sitesinde uyumlu model listesinde u900 soul var bi telefoncu arkadaşım getirecek. peki hiç artı yönü yok mu herkez kötülüyor :)

mrt-06

mrt-06

Üye
    Konu Sahibi
.....

aleranol

aleranol

Üye
pek artı yönü yok yani normal düz tellerden fazlalığı 5mp kamera ve 3gsinin olması. Eksisi ise dokunmatik paneli.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kardeşim en iyisi cihaz eline gelsin sen kendin karar ver :oke:

mrt-06

mrt-06

Üye
    Konu Sahibi
şuan kullanmaktayım dokunmatiği piyasadaki birçok dokunmatik telefondan daha iyi algılması çok hassas

dedereis123

dedereis123

Üye
suankiler telefon degil zaten cag atladik :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt