bu weather widgetini arıyorum

• 9 Mart 2013
  • 775 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar merhaba

next launcheri indirdim kullanıyorum fakat next launcherin konusunda şu caps konulmuş

< Resmi açmak için tıklayın >

bu resimde görülen weahther widgetinin adı nedir bilen, kullanan varsa yardımcı olabilir mi ?

Yazan: systemprg
    Dede bunu beğendi.
  2. oha guzelmis

Dede bunu beğendi.
  3. Abi çok saol yaa iki saattir kuzen başımın etini yiyo uygulama ve oyun için bütün siteyi komple istiyo :D bunada bayıldı hemen yüklüycekmiş ayrıca oda çok teşekkür ediyo :)

Dede bunu beğendi.
  4. Kuzenin kaç yaşında?

Joker bunu beğendi.
  5. 16 abi telefonu yeni almış bana yalvarıyo oyun yükle uygulama yükle diye :D

6. Hmm... Genç ve hızlı :kıskıs: Sabırlı olsun yahu.Koskoca site burda duruyor.Girer android bölümüne bakar.Beğendiğini indirir kurar :good:

7. Bu arada siteyi istiyo derken bütün oyunları yüklemek istiyo anlamında dedim :) sanki siteyi komple istiyo der gibi oldu pardon abi :ehe

- - - Eklendi - - -

Sorun şu ki yüklemeyi falan bilmiyo :D o değil bende android kullanmadım hiç bilmiyorum yani :) neyse abi yattı zaten kendi kurar artık sonra :D çok teşekkürler herşey için :oke:

8. Sorun değil teşekküre gerek yok.Androide oyun/uygulama kurmak basit.İndirdiğin apk uzantılı dosyayı telefona kopyalayacaksın ve kuracaksın o kadar.

Joker bunu beğendi.
  9. ​Saolasın abi iyi geceler :) daha dogrusu günaydın :D

10. Ooo çok hoş duruyor bi yukleyelim

11. Kardesim cok sag ol Allah razi olsun senden

12. Bu şekilde çalışmayabilir. Sorun olursa bana ulaş.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 18:43