bu weather widgetini arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

systemprg

Üye
    Konu Sahibi
bu weather widgetini arıyorum
arkadaşlar merhaba

next launcheri indirdim kullanıyorum fakat next launcherin konusunda şu caps konulmuş

bu resimde görülen weahther widgetinin adı nedir bilen, kullanan varsa yardımcı olabilir mi ?

• Beğen
Tepkiler: Dede

emreolol

Üye
oha guzelmis

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Kısa bir araştırmadan sonra istediğin bu widgeti buldum...

Öncelikle Go Weather Ex'i marketten ücretsiz olarak yüklemen gerekiyor.Buyur link:

Sonrada bu linkteki temayı yükleyeceksin.Buda markette ücretsiz...

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Abi çok saol yaa iki saattir kuzen başımın etini yiyo uygulama ve oyun için bütün siteyi komple istiyo :D bunada bayıldı hemen yüklüycekmiş ayrıca oda çok teşekkür ediyo :)

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Abi çok saol yaa iki saattir kuzen başımın etini yiyo uygulama ve oyun için bütün siteyi komple istiyo :D bunada bayıldı hemen yüklüycekmiş ayrıca oda çok teşekkür ediyo :)

Kuzenin kaç yaşında?

• Beğen
Tepkiler: Joker
KayraBey

KayraBey

Üye
16 abi telefonu yeni almış bana yalvarıyo oyun yükle uygulama yükle diye :D

Hmm... Genç ve hızlı :kıskıs: Sabırlı olsun yahu.Koskoca site burda duruyor.Girer android bölümüne bakar.Beğendiğini indirir kurar :good:

Joker

Joker

Emekli Yönetici
16 abi telefonu yeni almış bana yalvarıyo oyun yükle uygulama yükle diye :D

Bu arada siteyi istiyo derken bütün oyunları yüklemek istiyo anlamında dedim :) sanki siteyi komple istiyo der gibi oldu pardon abi :ehe

- - - Eklendi - - -

Hmm... Genç ve hızlı :kıskıs: Sabırlı olsun yahu.Koskoca site burda duruyor.Girer android bölümüne bakar.Beğendiğini indirir kurar :good:

Sorun şu ki yüklemeyi falan bilmiyo :D o değil bende android kullanmadım hiç bilmiyorum yani :) neyse abi yattı zaten kendi kurar artık sonra :D çok teşekkürler herşey için :oke:

KayraBey

KayraBey

Üye
Bu arada siteyi istiyo derken bütün oyunları yüklemek istiyo anlamında dedim :) sanki siteyi komple istiyo der gibi oldu pardon abi :ehe

- - - Eklendi - - -

Sorun şu ki yüklemeyi falan bilmiyo :D o değil bende android kullanmadım hiç bilmiyorum yani :) neyse abi yattı zaten kendi kurar artık sonra :D çok teşekkürler herşey için :oke:

Sorun değil teşekküre gerek yok.Androide oyun/uygulama kurmak basit.İndirdiğin apk uzantılı dosyayı telefona kopyalayacaksın ve kuracaksın o kadar.

• Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici

Sorun değil teşekküre gerek yok.Androide oyun/uygulama kurmak basit.İndirdiğin apk uzantılı dosyayı telefona kopyalayacaksın ve kuracaksın o kadar.

​Saolasın abi iyi geceler :) daha dogrusu günaydın :D

yuxexexy

yuxexexy

Üye
Ooo çok hoş duruyor bi yukleyelim

systemprg

Üye
    Konu Sahibi
Kısa bir araştırmadan sonra istediğin bu widgeti buldum...

Öncelikle Go Weather Ex'i marketten ücretsiz olarak yüklemen gerekiyor.Buyur link:

Sonrada bu linkteki temayı yükleyeceksin.Buda markette ücretsiz...

Kardesim cok sag ol Allah razi olsun senden

KayraBey

KayraBey

Üye
Bu şekilde çalışmayabilir. Sorun olursa bana ulaş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt