Telefon Tavsiyesi Bu telefonları kullananlar ya da bilenler bi el atsın

Sponsorlu Bağlantılar

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefonları kullananlar ya da bilenler bi el atsın
Telefonları araştırıp seçtim ve bu kadar eleyebildim bundan sonrası kullanım ve bilgi gerekli bu cihazları kullanmadığım için kullananlar ya da bilenler yardım etsin bi tanesini alacam 1-2 haftaya nasipse cihazlar eski ve yeni karışık hatta alt ve üst modelleri de var çünkü önemli olan en güncel olması değil; darbe ve düşmelere karşı dayanıklı olması, pili çok çabuk bitmeyen bi cihaz lazım, güncellemesi ekran çözünürlüğü ve sesi orta seviye olsa yeter çünkü alacağım kişi tam performans kullanamayacak. Cihazlar şunlar;
-Xperia s
-Htx sensation xe ve xl
-Desire s
-Galaxy s2 cihazlar bu kadar ya da bunlar gibi orta segment bütçeyi çok zorlamayan model önerilerine de açığım ki zaten bunlardan başka fazla yoktur.

Son düzenleme:

beytullah6767

beytullah6767

Üye
aralarında xperia p en iyisi

berkoto38

berkoto38

Üye
one v sakın alma bir düşmede parçalanıyo

blood_angel

blood_angel

Üye
htc one mi kullanıyorsun birde p nin bataryası az dayanıyor diye biliyorum desire x bence xe xl de eski cihazlar ama yinede idare ederler bence

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
Htc one benim cihazim bu alacagimi ben kullanmicamOne v dagiliyorsa elerim zaten onu xperia p bataryasi cok mu kotu ve lumialar hakkinda gorusunuz nasil

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Xperia p nin bataryası çok sıkıntılı almanı tavsiye etmem

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Hocam androidleri bilemem ama wp için ne 520 nede 620 alma.525 daha mantıklı her açıdan

mehmettech

mehmettech

Üye
Hocam bütçeniz ne kadar ? O zaman inanın daha iyi cihazlar önerebilirim :)

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
520 ve 620 ne yönüyle kötü

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
520 ve 620 ne yönüyle kötü
520 ve 620'nin en büyük eksiği 512 mb ram bulundurması.Aslında sistem hızlı çalışıyor fakat uygulama geliştiricileri 1gb ram sınırı ile biçok uygulama yayınlıyor.520'de 1430mah batarya varken 620'de 1300 mah batarya var.Aynı teknik özelliklere sahip 525 hem fiyat olarak 520den ucuz hemde 1 gb ram var.O yüzden 520 ve 620 yerine 525 tavsiye ederim :)

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
aynen 525 daha iyiymiş lumiada

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Aslında arkadaşın dediği gibi bütçe belirtseniz size istediğiniz telefonu daha iyi önerebiliriz

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
bütçe 700-900 arası çok uçuk fiyat olmamasında fayda var :) bana asıl lazım olanlar sağlamlık bataryanın uzun gitmesiüst düzey olsa kolay da orta segment cihaz seçmek baya bi zor çok cihaz var çünkü

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
2.el lumia 1320 batarya konusunda size çok iyi gelecektir.o fiyata 3400 mah bataryası olan başka bir telefon yok sanırım.6inç kullanabilirseniz batarya konusunda tavsiye ederim.Lumia 920 ve 925 12-15 saat bataryası giden fakat sağlam cihazlardır.2.el olarak bunlarıda bulabilirsiniz.Android cihaz ilgili arkadaşlar tavsiye etsinler şimdiden hayırlı olsun hocam :)

kemsaf

kemsaf

Üye
samsung galaxy trend plus onerırım guzel cıhaz fiyatıda iyı 475 tl internette

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
Trend plus ozellikleri iyi ama dusunce hemen dagiliyo mu

FeLonieS

FeLonieS

Üye
bütçe 700-900 arası çok uçuk fiyat olmamasında fayda var :) bana asıl lazım olanlar sağlamlık bataryanın uzun gitmesiüst düzey olsa kolay da orta segment cihaz seçmek baya bi zor çok cihaz var çünkü
Arkadaşım Xperia SP almış çok memnun fiyatı 900 tl, teknik özelliklerini pek bilmiyorum ama araştır derim.

blacktalon

blacktalon

Üye
    Konu Sahibi
galiba xperia s alacam gibi duruyor nasıl sizce?son şeklini aldı liste yavaş yavaş :)

kemsaf

kemsaf

Üye
Rahat Ol öyle kolay kolay dağılmaz açıkçası ben telefonunu çok yere düşüren birisiyim bendede trend var toplam 7-8 kere düşürmüşümdür son düşürüşümde kapak çıktı ötekilerinde yanlarda ezik gibi oldu ama çok fazla değil köşelerde var ama nerdeyse hepsinde sert düştü tel halıya düştü mermere düştü 3 kere de asfalta düştüyada S3 al 858 tl Bende I9305 vardı süperdi 2 gb ram yurtdışı ama sattım bu I9300 1 gb ram bence al bunu mavi rengini çok iyi cihaz ama çakıl mavi rengini al beyaz rengi sahteymiş gibi duruyor kolay kolay birşeyde olmaz s3 e
buda trend plus

ama hiç bişey olmasın diyosan

bu teli al kolay kolay bişi olmaz

ölümüne

ölümüne

Üye
İkinci el temiz bir s2 al tepe tepe kullan hocam. Samsungun tek sevdiğim cihazıdır, her yönden de işini görür. Fiyatı da diğerlerine göre makul.

Üst Alt