bu tablet nasil ? piranha

• 15 Ağustos 2014
  • 634 Okunma
  • 12 Cevap

1. Konu yanlis yerde ise kusura bakmayin
    Bu gün aldim Piranha marka tablet sizce nasil
    Özellikler :
    Dual core
    7 inç ekran
    1 GB RAM
    1.5 ghz çift çekirdek

Yazan: mahirBSs
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. kardeşim özellik olarak bilemeyeceğim ancak komşumuzda aynı marka var dediğim gibi özelliklerini bilmiyorum fakat kesinlikle alacaksan bundan alma demişti.Ben de sony aldım:D anlayacağın daha uzman biri cevaplasın -_-

3. 1 hafta içinde aldigim 2. Tablet keşke ikisinde almayip düzgün bişi alsaydim ama unmadigim yerden para gelince böyle oldu inşallah iyidir :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. hayırlı olsun hocam kaç paraya aldınız?
    inş tablet iyidir. ama bana soracak olursanız allwinner veya rockchip işlemcili hiçbir tablet alınmaz. isterse 2gb ram 4 çekirdek olsun.
    artık mediatek'li, intel'li ucuz tablet bulunabiliyor.
    intel'li memopad 400 TL
    reeder'in 180 liraya intel'li tableti var.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Teşekkürler
    200 TL'ye aldım şimdilik iyi gibi bakalım oyunlar nasıl ama pil ömrü kısa gibi

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. para nerden geldi la :naughty:

7. super bisi abimde var pil omru super net super oyunlar mukkemmel bende bi tane alacam

Samsung ile gönderdi
  8. Valla bu hafta heryerden yağmur gibi yağdı :)
    ---
    İçimi rahatlattin kardeşim Sağol :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. o.d kardesim bende alacamda iste para yok bu aralar yani normalde 200 tl lik tabletler bi ise yaramaz ama pranha hem super yapmis hemde ucuz

Samsung ile gönderdi
  10. Aynen kardeşim dedim ya bu 2. Tablet şimdi oyun yukluyorum bakalım Sonuç ne olcak umarım kazma yapmaz

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Sana şöyle diyim piranhaya asla bulaşma ekranı dandik+kasıyor yani ucuz etin yahnisi işte bence piranha alma onun yerine başka marka al ama zaten ucuz tabletlerin hepsi böyle çin malı israf hepsi

12. Bu tabletle aynı özelliklere sahip piranha tabletim var şu an sorun yok ama görüntü kalitesi vasat dikkatli ol derim.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

13. Yorumlar için teşekkür ler
    Tabletin performansı iyi ama tek sıkıntı ekran kalibrasyonu arada kafayı yiyor ben basılı tutuyorum o basıp birakmisim gibi işlem yapıyor biraz kapalı kalınca kendine geliyor

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 04:40