bu sorunu cozene 10 tl atacam

• 6 Ağustos 2014
  • 609 Okunma
  • 21 Cevap

1. slm beyler galaxy ace (5830i) um 2g cekerken
    3g ceken yere gidiyorum 3g sebekesi geliyo
    ama veri baglantisi gelmi yo yani H harfi
    sorun ne ola bilir Avea ve Turkcell denedim 2
    hatta da ayni sorun yardim

Yazan: yunus4554
    Samsung ile gönderdi
  2. mobil veri açık mi ?

Samsung ile gönderdi
  3. usta tabi acik ya o kadar safmiyim :(

Samsung ile gönderdi
  4. estağfurullah :) bende oyle olunca bir resete halloluyordu :)

Samsung ile gönderdi
  5. valla ustam acaba burdaki bas istasyondami sorun var sehirde 3g ful geliyo[DOUBLEPOST=1407336344,1407336115][/DOUBLEPOST]:)

Samsung ile gönderdi
  6. sanmıyorum ya bence telefondandir baz istasyonunda olsa herkeste olurdu :)

Samsung ile gönderdi
  7. Ben de hattımı taşıdığımda aynı sorunu yaşadım. Hattının müşteri hizmetlerini ara oradan hattını 3g için aktifleştirsinler. O zaman sorunun çözülecektir.

8. Çözecektimde sırf para teklifi olduğu icin vazgeçtim kolay gelsin :(

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. usta para teklifi olmadan da konu acmistim baktim kimse cwp yazmiyor bu konuyu actim :([DOUBLEPOST=1407350793,1407350630][/DOUBLEPOST]
    ama sehre gittigimde sorun cozuluyor koyde sadece oluyo[DOUBLEPOST=1407350878][/DOUBLEPOST]Yardım - galaxy ace 3g sorunu - MaxiCep sukut-u hayal :([DOUBLEPOST=1407350919][/DOUBLEPOST]
    yok usta 3g acik :([DOUBLEPOST=1407350938][/DOUBLEPOST]
    yok usta 3g acik :(

Samsung ile gönderdi
  10. Sende açıktır ona lafım yok zaten :worshippy: Şebeke üzerinde bazen bakım yapıldığında bile sorun çıkabiliyor. O yüzden müşteri hizmetleri ile görüşürsen sorununu çözerler demek istedim :oke:

11. tm ustam saol bi oyle yapim

Samsung ile gönderdi
  12. h yanilmiyorsam 3.5g. yani 3g'den daha iyi. bulundugun yerden dolayi h olmuyordur yada telefon tam cekmiyordur belki. buraya yazanlar paraya yazmiyor bu arada. kimse cozum bulamadi ki boyle baslik acti diye yardima geliyorlar. (gerci sorunu tam da anlamadim gece gece. 3gye gecince baglanti kopuyor diyosan sebebini bilemem)

Samsung ile gönderdi
    Son düzenleme: 7 Ağustos 2014
  13. Öncelikle sorununuzun sizden kaynaklı olmadığını belirterek başlayayım. Mobil internette hepimizin bildiği üzere geçmişten günümüze uzanan bir gelişim tablosu mevcut. Bu tabloyu eskiden en yeniye doğru sıralarsak :

GSM / GPRS / EDGE/ 3G / HSDPA / HSPA (plus) ve LTE (4G)

olarak karşımıza gelecektir. Yani HSDPA = H simgesi 3G'nin üst versiyonudur ve ancak bu teknolojiyi destekleyen yerlerde bu hızı alabilirsiniz. Dolayısı ile bulunduğunuz bölge henüz HSDPA (H) ve HSPA+ (H+) altyapısını desteklemediği ve açıklamalarınızdan anladığım kadarıyla desteklediği en yeni teknoloji 3G olduğu için ne yaparsanız yapın telefonunuzda 3G simgesini göreceksiniz. Buna bağlı olarak ; HSDPA'ya göre hızınız önemli miktarda düşük olacaktır. İyi günler dilerim.

14. usta sorunum tlfon 2g de iken 3g sebekesi geldiginde veri kulanimi kesiliyor sadece sebeke cekiyo aksam goruntu atarim[DOUBLEPOST=1407411481,1407411365][/DOUBLEPOST]
    usta 3g de gelmiyo hic bisi gelmiyo sadece 2 dis sebeke cekiyo

Samsung ile gönderdi
  15. O halde bulunduğunuz bölgenin 3G altyapısında sorun olduğunu söyleyebilirim. Hattınız 3G'ye operatör bazında açık olmasa idi zaten 3G simgesini hiç göremezdiniz dolayısı ile bulunduğunuz bölgenin altyapısı en fazla EDGE hızını destekliyor demektir. Mobil veri ayarlarınızı sadece 2G yaparak en azından kesintisiz internet kullanabilirsiniz.

16. usta eskiden cekiyodu 1 haftadir bu sorun var ama :(

Samsung ile gönderdi
  17. O halde bu konuya yazan bir arkadaşın belirtmiş olduğu gibi ; operatör bazında bir çalışma mevcut olabilir. Konu ile ilgili operatörünüzün müşteri hizmetleri ile iletişime geçerseniz en azından bölgede bir çalışma olup olmadığını size aktaracaklardır. Size son bir önerim olacak : hattınızı sadece 2g moduna alıp öyle deneyebilir misiniz ? Bir de internet erişim noktası (apn) ayarlarınızı kontrol etmenizi öneririm.

18. tm saol usta deneyecem sorun cozulurse buraya yazarim

Samsung ile gönderdi
  19. kardeşim ayarlar/diğer ayarlar/mobil ağlar/ağ modu otomatik olması lzm

20. usta zaten oyle :(

Samsung ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 01:23