Bu şarj değerleri normalmi

Sponsorlu Bağlantılar

turbocore

turbocore

Üye
    Konu Sahibi
Bu şarj değerleri normalmi
ne çabuk bitiyor sizinde boylemi muzik dinledim ve internette dolaşrım daha doğrusu twitte ?

Twitter İle Gönderildi :D

Dejavuex

Dejavuex

Üye
ne çabuk bitiyor sizinde boylemi muzik dinledim ve internette dolaşrım daha doğrusu twitte ?

Ekranı hiç kapatmadan kaç saat açık kalıyo telefon ? Mesela ben arkadaşlarla bi sohbet ediyorum whatsappdan telefonun ekranı 2g de 2 saati geçiyor açık kalıyor %30 falan gidiyor

turbocore

turbocore

Üye
    Konu Sahibi
Ekranı hiç kapatmadan kaç saat açık kalıyo telefon ? Mesela ben arkadaşlarla bi sohbet ediyorum whatsappdan telefonun ekranı 2g de 2 saati geçiyor açık kalıyor %30 falan gidiyor

işte 1 saat oynadım 50 dk falan açık kaldı wifi de

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye

bu adımları uygulayın mutlaka..bende işe yaradı.. gece şarj ettim 11 gibi çektim..sabah 10 da kalktım %3 gitmişti..

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
turbocore

turbocore

Üye
    Konu Sahibi
Aslında dun kalibrasyon yaptım ama sizin verdiğinizide deniyeyim bakalım ilk aldığım aylarda uapmıştım aynı siteden iyi aklıma getirdin sadece kalibrasyon adımını uygulasak yeter heralde ?

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
aynısını dun yaptım ama bugun yapmanında bir fark yapcağını sanmıyorum ?

yaptıysan elleme daha :) ilk şarjda sapıtabilir ama ikinci ve sonraki şarjlarda farkı göreceksin.ben memnunum :)

turbocore

turbocore

Üye
    Konu Sahibi
yaptıysan elleme daha :) ilk şarjda sapıtabilir ama ikinci ve sonraki şarjlarda farkı göreceksin.ben memnunum :)

inşallah gerçi ben ara sıra ekranı açmıştım ama onun fark ettirceğini sanmıyorum olmazsa bu orjinal bataryayı çıkarıp çakma bataryayla denicem

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
inşallah gerçi ben ara sıra ekranı açmıştım ama onun fark ettirceğini sanmıyorum olmazsa bu orjinal bataryayı çıkarıp çakma bataryayla denicem

fark eder tabi..harfi harfine uygulamak gerek :) olmazsa bir de öbür batarya ile denersin.

turbocore

turbocore

Üye
    Konu Sahibi
fark eder tabi..harfi harfine uygulamak gerek :) olmazsa bir de öbür batarya ile denersin.

evet şimdi 20 kaldı şarj tamamen bitircem 0 kapansın takcam şarja dolsun bakalım fark edicekmi :D

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye

kalibrasyondan sonraki lumia 820 değerleri..bence kesinlikle yapılmalı..tavsiyemdir :)

turbocore

turbocore

Üye
    Konu Sahibi

kalibrasyondan sonraki lumia 820 değerleri..bence kesinlikle yapılmalı..tavsiyemdir :)

aynen kesinlikle tavsiye ederim ama ilk kalibrasyondan sonraki şarj su gibi gidiyor sonra kapanana kadar bekleyin kapansın şarja takın sonraki şarj süper oluyor ama 1 gün gitmiyor 520 820 ne kadar çok gidiyor ? En berbat 820 diyorlardı

sanane ile gönderildi :D

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
% 7 de bekleme süresi 2 saat diyor bakar mısın..ben bu değerleri en son 3310 da görmüştüm :D işe yaradı gerçekten..

turbocore

turbocore

Üye
    Konu Sahibi
% 7 de bekleme süresi 2 saat diyor bakar mısın..ben bu değerleri en son 3310 da görmüştüm :D işe yaradı gerçekten..

ama o doğru olmuyor 520 de formattan sonra 3 gün dediğini gördum :D

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
telefonu sıfırka sonra kalibrasyon yap

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye

ama o doğru olmuyor 520 de formattan sonra 3 gün dediğini gördum :D

O tamamen telefonu nasıl kullandığına bağlı. Telefon bir iki saat boşta kalsın aç bak o değerlere tahmini kalan süreyi çok gösterir. Telefonu %100 şarj et. 15 dakika asphalt8 oyna tekrar bak, tahmini kalan süre 5-6 saat diyecektir. Yalan filan değil yani kullanıma bağlı olarak değişiyor :)