Bu Resmin Ne Anlama Geldiğini, 10000 kişiden Yalnızca 1'i Anlayabiliyor

Sponsorlu Bağlantılar

BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi

Aşağıdaki resim psikolojik saptamalarda kullanılıyor ve resmin gerçek anlamını 10000 kişiden yalnızca 1'i anlayabiliyor. Resmin gerçek anlamını anlayabilenler, doktorlar tarafından gözetim altında tutularak, üzerlerinde deneyler ve araştırmalar yapılıyor. Resmin ne anlama geldiğini anlayamayanlara ise resmin anlamı açıklanmıyor, böylece resmin anlamının herkes tarafından bilinmesi engellenmiş olunuyor.
İşte O Resim

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve Dede

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
valla birşey anladıysam arap olayım :ehe

OhMyDrogba

OhMyDrogba

Üye
sazan.avi

marist

marist

Üye
Sulu boyayla yapılmış bir orman resmi :D

CABBAR

CABBAR

Üye
Aha xp'nin masaüstünün bakması

- - - Eklendi - - -

Aha xp'nin masaüstünün çakması

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
şizofren bi insanın iç dünyasındaki kar maşalardan yola çıkılarak yapılan amma ve lakin tüm dünya üzerindeki varlıklardan sadece ve sadece 10000 kişiden 1'inin
Anlayabildiği karmaşıklıla alakası olmayan ilköğretim 3 e giden bi velede yaptırılmış suluboya resmi ?

• Beğen
Tepkiler: PROH4CK1
Eldaredge

Eldaredge

Üye
Aynen

BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi
şizofren bi insanın iç dünyasındaki kar maşalardan yola çıkılarak yapılan amma ve lakin tüm dünya üzerindeki varlıklardan sadece ve sadece 10000 kişiden 1'inin
Anlayabildiği karmaşıklıla alakası olmayan ilköğretim 3 e giden bi velede yaptırılmış suluboya resmi ?

Ben ufak ufak birşeyler çözmeye başladım. Ağaçlara dikkatli bakın.

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
soldan 2 agacta ayı var sanki

- - - Eklendi - - -

nbulutta da balik

GSalazar

Üye
10000 kişide 1 olmanıza gerek yok beyler zaten hali hazırda yaşayabildiginiz bir hayatınız var ve herkes özeldir kendinizi böyle şeylerle değil daha olumlu şeylerle kanıtlamaya çalışın :)

Samet.25

Benim anlamadigim yatay zeminde agaclar nasil egilmemiste duz zeminde gibi dik duruyo

besim.farhan

besim.farhan

Üye
merak ettim ya ne var acaba

BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi
Parçalar birleşiyor :)

tokujo

tokujo

Üye
Benim anladığım tek şey ortadaki 3 ağaç birleşip ortadan aşağıya doğru görünmez hafif şeffaf bir kök oluşturması

tokujo

tokujo

Üye
Siz neler buldunuz abi :)

- - - Eklendi - - -

Hatta ortada ufak koyu yeşil bir ağaç var, gölgesi çok büyük dikkat edin, sol tarafta küçük yamuk bir ağakbulutla birleşiyor :) Nedenini bilmiyorum ama ağacın gölgesinin küçük olduğunu farkettiğimden beri gösterim hafif yaşardı :)

Üst Alt