Bu programin ismi nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Kullandığınız temaya göre programın ikonu değişmiş olabilir ama yazılım güncelleme ikonuna benziyor :bilmm

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Kullandığınız temaya göre programın ikonu değişmiş olabilir ama yazılım güncelleme ikonuna benziyor :bilmm

Yorum icin tesekkur ederim fakat bir yerde gordugumde sanki uzerine tiklayinca program kisayollari cikiyordu. Program launcher gibi birseydi galiba.

CABBAR

CABBAR

Üye
Ismini bilmiyorum yazılım güncelleme değil o. Kısayol tuşu gibi bişey adını bilmiyorum. Belco2'nin cfw'lerinde vardı o

• Beğen
Tepkiler: Teom@n
___kaptan___

___kaptan___

Üye

Yorum icin tesekkur ederim fakat bir yerde gordugumde sanki uzerine tiklayinca program kisayollari cikiyordu. Program launcher gibi birseydi galiba.

hmm bilemiyorum valla kardeş, bi cfw vb bişey kullanmışsan ondan olabilir :bilmm

OPC

OPC

Üye
Evet bende uzun süre belco2 cwf kullanmıstım bayağı işlevsel bu adı bilinmeyen güzellik :D

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Evet bende uzun süre belco2 cwf kullanmıstım bayağı işlevsel bu adı bilinmeyen güzellik :D

Belco henuz cevap vermedi fakat bu guzelligin adini Favoriler diye tahmin ediyorum :D

Tabi yanilma payim oldukca yuksek :D

OPC

OPC

Üye

Belco henuz cevap vermedi fakat bu guzelligin adini Favoriler diye tahmin ediyorum :D

Tabi yanilma payim oldukca yuksek :D

Aynen büyük ihtimalle öyleydi ismi. Belco nadir online oluyor sanıyorum bende biraz geç yanıt almıştım. Müsait olsam yükler cwfyi bakardım da sınavlarım var :( Ama %90 ismi Favoriler gibi bir şeydi

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Aynen büyük ihtimalle öyleydi ismi. Belco nadir online oluyor sanıyorum bende biraz geç yanıt almıştım. Müsait olsam yükler cwfyi bakardım da sınavlarım var :( Ama %90 ismi Favoriler gibi bir şeydi

ilgine tesekkur ederim :oke: iyi sinavlar

- - - Eklendi - - -

Programi buldum ve konuya ekledim. Konu kapatilabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt