Bu özellikler hangi telefonda var?

Sponsorlu Bağlantılar

buyuleyici_kiz

Üye
    Konu Sahibi
6230i veya k750i.. ikisininde kendisine göre özellikleri var k750i özellik olara ağır basıyo ama fiyatıda 640 - 825.. nepsak yazı yada turamı atsam :P neyse bu ikisinden birisini alacağım. Çok sağolun arkadaşlar okullar açıldı ve gece nerdeyse saat iki ama hala birsürü aktif üye var.. Hepinize iyi geceler tekrar görüşmek dileğiyle kendinize çok iyi bakın...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Tıkla bakem..

Yukarda verdiğim link Forumda K750 kullananların buluşma mekanı sayılır :) bizim burda yazdığımız k750 özeliklerinden daha fazlasını yazmışlar orda, eğer K750 hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsan orayı oku derim, konu'nun ilk başlarında telefon hakkındaki yorumlar vs. var kullananlar daha çok sonlarına doğru yazmış yorumlarını sen sondan 30 sayfa kala falan okumaya başla eğer k750 almayı düşünüyorsan..

Not: Şimdi okuma gözlerin bozulabilir. : )

İyi geceler, Saygılar..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
s700i veya k750i öneririm..

sersanem

Üye
arkadaşlar size sony ericsson P910i derim manyak bi şey telefon değil cep bilgisayarı valla

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kesinlikle Sony Ericsson K750i.

msw

msw

Üye
...3230... yanına helalinden bitane sonyericsson w800i

şiddetle öneririm

free

free

Üye
w800i derim
zaten w800i 512mb hediyeli ve k750i ile aynı fiyata gelmiş sayılır

sendomi

Üye
öncelikle bir symbian telefon al elindeki gibi ama dikkat et sx 1in mp3 çaları stereo kolay bulunur birşey değil

terminatör_03

Üye
Merhaba arkadaşlar kısmetse SX1imi satıp yeni bir telefon alacağım ama şu özellikler başka hangi telefonda var?
(nokia 6230,6230i,6260 hariç...ve şu özelliği geçersen.... yada siemens demeyin!)
Radyo,bluetooth,kızılötesi,arttırılabillir hafıza,video kaydı.. Şimdiden teşekkür ederim :rolleyes:

kardeş o özllikler nokıa n73 de var hemde fazlası bende o teli dünüyorum

ydemir1971

ydemir1971

Üye
size sony ericsson P910i derim

matrixugur

matrixugur

Üye
3230 desem 150 ytl desem :) ama biraz kaba ama eğer siz perem var diyor N95

omeraydo

omeraydo

Üye
müzik sever bir insansan nokia 5700XpressMusic symbian işletim sistemlidir .avi formatında flimleri izleyebileceğin program yükleyebilirsin WindowsLive MSN ile msn ve hotmailine bağlanabilirsin Bluetooth var kızılötesi var 3G görüntülü görüşmeyi destekliyor tarzı var standart 3.5 jag çıkışı var yani telinle birlikte verilen kulaklığın aparatına ister kolon bağla ister aux girişi olan bir müzik çalara müziğin keyfini çıkar 2MP camera flaş var ekran çok net çekim modunda panaromik diye bir olay var eskiden programla yüklüyodun bunda kendi menüsünde, çift hoparlör, piyasadaki birçok telin tanımadığı ses ve resim formatlarını tanıyor ses kaydı sesli arama , msj larını sesli dinleme,3 boyutlu zil sesleri arayan kişiye video atayabilme msn arama motoru, 1 gb lık hafıza kartı ile geliyor 2 gb ta yükseltebiliyorsun flaspalyerı var. menüye giriş çıkışa ses mp3 vs. atayabviliyorsun görsel radyo menü temaları var 2 adet yüklü oyunla geliyor ve 3D oyunlar yüklemen mümkün modem üzelliği mevcut baskonuş destekli web tarayıcısı çok eğlenceli tavsiyemdir peşin fiyatı 720 ytl ama sıkı bir pazarlıkla 50 ytl aşağı çekebilirsin fiyatını ben 650 ytl ye kapattım

koktayx

Üye
w810i<--<bu telefon dehşetul wahşet siddetle öneririm hatta döverim :p simdiden hayırlı olsun...

sfskurt

Üye
nokia S60 Os7 3230 Super
nokia S60 0s9.1 N80 Superrr

goblinhunter

goblinhunter

Üye
Arkadaşım çoğunluk sana 3 model önermiş. Bu üçü arasında seçim yapacaksan. K750i al derim.

Ama başka da düşünürüm dersen Nokia N73 al derim. Ben aldım iyide etmişim.
3.2 MP Kamera
FM Radyo
Medya oynatıcı ki gerçekten çok beğendim...
Bluetooht - Kızılötesi
Symbian 9.1(S60 3rd) Uygulamaları yükleyebiliyorsun. Başka yerde aramanada gerek yok.
Mini SD Hafıza Kartı kullanarak 2GB a kadar hafıza yükseltme. 1GB kartla sorunsuz çalışıyor.
Ek olarak belirtmek isterim. MSN için Mig33 kullanıyorum. Problemsiz bir şekilde çalışıyor. Yeni versiyondan kaynaklanıyor sanırım, daha önce telefonun kamerası ile çektiğim fotoğrafları gönderemiyordum. Artık oda oluyor.

Fiyatıda : 610 YTL falan hemde KVK garantili...

adocan

Üye
w710i bi bayan icin super telefon ama fiyatı bi turlu dusmedi. onun yerine w 810i yi oneririm oda bi bayana super gider:)

papatyam58

papatyam58

Üye
3230'da bu dediğin özelliklerin hepsi var ama ses mono,radyo stereo....Bu aralar fiyatı bayağı düştü bir bak istersen...

midnight arkadasa katılıyorum bende 3230 kullanıyorum ıstedıgın butun ozellıkler var ama ses olayı bıraz gerı kalmıs,dıger ozellıklerı bu ozellıgı gormezden gelmene sebeb olur..

sarui

Üye
en iyi telefon 6233 hepsi var hiç şaşma

maxiburak

maxiburak

Üye
6288

HyCan

HyCan

Üye
n73 aLabiLirsin

Üst Alt