Bu oyunu çalıştırabilen telefon aranıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alive

Alive

Üye
    Konu Sahibi
Bu oyunu çalıştırabilen telefon aranıyor
Neyse konu topiğindende anlaşılabileceği gibi 6600 da bu oyunu çalıştıramadım :'( çalışırabilen olacakmı bakalım..Mükemmel bir oyun olduğu söyleniyor...Download adresi aşağıdadır.

barabelli

barabelli

Üye
guzell

msw

msw

Üye
3230 da çalışmadı

katibim

katibim

Üye
oyun k750i ve w800i için yapılmış 3D bir jar oyunudur ;)

wapcimor

Üye
ortagım oyunun sonu k500 le bitiyo diye arkadasın k500 üne yükledik calıstı.

hyper

Üye
java oyunları symbian tellerde tam randıman vermio her zaman. bazen yüklenmiolar, bazen yükleniolar, oyunu açarken "indirme hatalı" die bi sorun çıkıo, bazen hiç açılmıolar, bazılarında görüntü akıcı deil kare kare ilerlio (örnek: vans skate and slam) . ne bilim abi ben bugüne kadar hiç memnun olmadım java uygulamalardan. o yüzden sis'ten şaşmam.

Alive

Alive

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by hyper@Oct 27 2005, 12:20 PM
java oyunları symbian tellerde tam randıman vermio her zaman. bazen yüklenmiolar, bazen yükleniolar, oyunu açarken "indirme hatalı" die bi sorun çıkıo, bazen hiç açılmıolar, bazılarında görüntü akıcı deil kare kare ilerlio (örnek: vans skate and slam) . ne bilim abi ben bugüne kadar hiç memnun olmadım java uygulamalardan. o yüzden sis'ten şaşmam.
[post=200216]Quoted post[/post]​

Demek K larda çalışıyo.Bende deli gibi uraşıyom sabahtan beri.Bu arada bende sisden şaşmam.Ama Kaliteli Jar oyunlarıda var.. :artı:

wapcimor

Üye
bende blz den sasmam :P

isok

Üye
bende hiçbirinden şaşmam:D

Alive

Alive

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by isok@Oct 27 2005, 08:35 PM
bende hiçbirinden şaşmam:D
[post=200493]Quoted post[/post]​

Benim alayı kabulumdur.. :P Yeterki kalite oLsun 8)

symbianboy

Üye
çalışsa güzel olurdu güzele benziyor

desperado

Üye
harbiden güsel oyuna benzio çalışsa ii olcaktı ama loading kısmında takılı kalıo maalesef :ah:

bjknemesis

Üye
kardeş seninde 6600 bendede çalışmaz o zaman ama tel versiyonundan kaynaklanabilir mi acaba bi bakmak lazım yinede :wacko: :wacko: :wacko:

Nike

Üye
Dostum sen Flo Snowboardı yükle o çok güzel oyun

Alive

Alive

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Nike@Nov 5 2005, 03:37 PM
Dostum sen Flo Snowboardı yükle o çok güzel oyun
[post=204379]Quoted post[/post]​

O N-Gage oyunu değil mi?Yoksa N-Gage olanı out of bounds muydu?Flo yu bi ara indirmek istedim..Ama randımanlı bi dosyasını bulamadım..Elinde olan var mı?Sisti yanılmıyorsam..? :wacko:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Ben bunu 1 sene önce cx65 de oynuyordum. O kadar da güzel bir oyun değil üstelik.Sonuçta java oyunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt