Bu numarayı sakın aramayın !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi


25 Ağustos 2008 15:11
Cep telefonuna gelen cevapsız çağrıdaki numarayı geri arayan Adem Demirbağ, 160 kontöründen oldu. Bu numaradan çağrı gelirse sakın aramayın!Önceki gün cep telefonunda +88213213340 numaralı telefondan bir cevapsız çağrı gören Karamanlı Adem Demirbağ, Hollanda’daki eşinden çağrı gelmiş olabileceğini düşünerek numarayı geri aradı. Uzun süre çalan telefonu açan olmadı. Adem Demirbağ, aramayı yaptıktan sonra kontörlerinin birden sıfırlandığını gördü. Telefonuna kontör yükleyen Demirbağ, ertesi gün aynı numaradan bir daha çağrı alınca tekrar numarayı aradı. Telefon yine çaldı ancak açan olmadı. Demirbağ telefonunu kontrol ettiğinde bu sefer de 60 kontörünün düştüğünü gördü.

YENİ DOLANDIRICILIK YÖNTEMİ
Yeni bir dolandırıcılık olduğunu düşünen Adem Demirbağ Emniyet’e şikayette bulundu. Emniyet yetkililerinden aldığımız bilgiye göre bu tür yöntemlerle dolandırıcılık yapıldığını bu numarayla ilgili de şikayetlerin olduğu bildirildi. Yetkililer emin olunmayan telefon numaralarının kesinlikle aranmaması gerektiğini aktardılar.

Haber 7
 
nurikaratas

nurikaratas

Üye
üstüne bi bardak soğuk su içsin iyi gelir...:ehe
 
Pure Life

Pure Life

Üye
tobe tobe ne insanlar var yaaa
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
ilginç yani bi bardak buz gibi su içsin
 
canted

canted

Üye
ilginç ya çok garip insanlar var dünyada:ss
 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
benim huyum değil çağrı atanı aramam zaten numarada garip
 
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
oluyor böle şeyler ama dikkatli olmak gerek
 

Solamente

Üye
uyarın için teşekkürler

Ne insanlar var ya :@
 
siberson

siberson

Üye
bilgi için saolsın kardeşim:oke::oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt