Bu nasıl İş

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sultan

Konu Sahibi
Bu nasıl İş
herkes mesaj sayısı artsın diye konu açmış her taraf geyik konusu dolu

buna bir denmeyecekmi

forumda elit korunan bir tabaka var bayadır aranızdayım ve bu korunan kişiler bizzat nega tarafından korunuyor

onların geyik muhabbetlerine karışılmıyor ama başkasının muhabbetine mod.ar uyarmadan hemen müdahele edip herşeyi silip editlüyr

biraz adalet biraz hoşgörü

böyle yapmazsanız korkarım çok kan kaybedeceksiniz :eksi:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Nasıl yani bizim ayrım yaptığımızı mı düşünüyorsunuz?

Siz ne zaman bir konuyu raporladınızda biz ayrımcılık yaparak görmezden geldik söyler misiniz?

dj_scorpion

Üye
bencede ayrıca burda ayrımcılık olmaz hele hele bi paylaşım forumunda asla
eger zaten yanlış bişey olursa herkes uyarılır
modlar bile
ayrıca bilgine gecen haftalarda forumda ciddi bir temizlik oldu
yani gereksizler (konular) silindi
saygılarrr...

Zero

Zero

Üye
Yorumda bulunmadan bence biraz daha gözlemlemek, araştırmak gerek..

Her taraf "geyik konusu oldu" yorumunuz zaten yanlış bir tespit.. Bahsettiğiniz "geyik" konular Belli başlıklar altında toplanmıştır, kurallara aykırı olmadığı sürece de bu tür konular açılmasına müdahale edilmemektedir. Tespit edebildiğimiz ve raporlanan her türlü kuraldışı duruma herhangi bir ayrım yapmaksızın müdahale ediyoruz. Sitenin müdavimleri gayet iyi bilir, yönetim olarak en çok özen gösterdiğimiz konulardan biri "tarafsız" davranmaktır.

Tahminen "kişisel" olan sorunu "genele" maletmek, " korunan Elit tabaka var" gibi oldukça iddialı yorumlarda bulunmak ne kadar doğru bir tavır ??

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ayrıca uzun süre foruma girmeyip ve uzun süre mesaj atmadıktan sonra gelip bu mesajı yazmanda düşünüdürü bir durum.. :wacko:

_GiTaRisT_

Üye
ayrıca bende nokia sybian bölümünde filan geyik bi muhabbet görmedim..o kastetmek istediğin GEYİK muhabbetler ya KONU DIŞI nda yada DENEME veya OYUN gibi yerlerde..ee zaten bu kategoriler geyik muhabbeti için yapılmış eeeee buna tepki göstermen bi çelişkiye düşürüyor bizi..ayrıca ben ne zaman bi mesajı raporlasam anında uygun hale getiriliyor...yani ayrım filan yok.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt