Bu Listede Olmayan Adam Akıllı Oyun & Uygulama Önerilerinizi Bekliyorum !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aleranol

aleranol

Üye
heroes of order and chaos u dene ve sg deadzone ye tekrar başlayacağım sanırım.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
heroes of order and chaos u dene ve sg deadzone ye tekrar başlayacağım sanırım.

hemen indiriliyor :)

- - - Eklendi - - -

yanlış anlamada ben knight,metin2 tarzı oyunları pek sevmiyorum :evet: sevsem dungeon hunters falan da yüklerdim zaten :)

Artles

Artles

Üye
aleranol

aleranol

Üye
evet o dota tarzı. metin 2 veya silkroad vs. çok sıkıyor. ama bunda o dert yok. herkes eşit başlıyor yeteneğe göre

badmus

badmus

Üye
Guns 4 Hire , Zombie Road Trip ve Miniclip 8 Ball Pool (Online)

Guzel oyunlardir :oke:

Dipnot: Ekran goruntulerine bakmadan yazdim. Bu 3 oyun varsa kusura bakma :tebessüm:

-----(Sonradan Ekleme :ehe )-----

Yine bakmadan yaziyorum. Running Fred'de iyidir :oke:

Artles

Artles

Üye
evet o dota tarzı. metin 2 veya silkroad vs. çok sıkıyor. ama bunda o dert yok. herkes eşit başlıyor yeteneğe göre

Kardeş silkroad'a sıkıyo demezsek sevinirim :D 3-4 Sene sıkılmadan oynadım da :D Sonradan oyunu mahvettiler ayrı konu tabi.. :(

aleranol

aleranol

Üye
Kardeş silkroad'a sıkıyo demezsek sevinirim :D 3-4 Sene sıkılmadan oynadım da :D Sonradan oyunu mahvettiler ayrı konu tabi.. :(

işte o sıkıyor :) geçen baktım oha dedim tanıyamadım resmen. oyunlar tutulinca hrmen bozuyorlar. metin2de de hep çocuklar. teknikler aynı. silkroad ise biraz fazla detaylı. knight hala çözülemedi. tutulan herşeyi bozdular hemen hemen.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
O LoL - Dota tarzi yanlis olmasin :D

yani ben öyle o tarz oyunları sevmiyorum demek istediğim bu :) herkesin zevki farklıdır atıyorum sen belki yarış oyunlarını sevmiyorsundur fakat ben hastasıyım :evet:

böyle gerçek yaşamdan fazla kopmayan oyunlar lazım bana :)

- - - Eklendi - - -

yani diyeceksin gerçekte nerede silah kullanıyorsun tamam silah kullanmıyorum gerçekte fakat istesem kullanırım ama gidip mt2'deki gibi +9 Dolunay kılıcını kullanamam :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...