Bu kış kimler Üşüyor. Ve ne Giyelim

Sponsorlu Bağlantılar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
    Konu Sahibi
Bu kış kimler Üşüyor. Ve ne Giyelim
Canlar bu kış geçen yıla göre vücut ısım müthiş iyi. Ama böbrek sorunum var. 55kg/175cm kaban mı yoksa deri mont mu daha uygun . Kaban da 100 tl civarı cep yakıyor .
şu an ayaklar fena Üşüyor demekki yavaştan direnç düşüyor haftaya soğuklar 0 c yi bulacak

DrugHacker

DrugHacker

Üye
Sizi bilmemde benim monta ihtiyacım yok

71kg/1.69 :cool

DrugHacker

DrugHacker

Üye
Vücut yapın çok iyi ama derece 0 a yaklaşinca iyi giyinmen gerek
İyi olduğunuda nerden çıkardın ? Yağ dolu her yer zayıflamaya çalışıyorum şuan :D ama bu havada kısa kolluyla yarım saat dayanırım.

0MG90

0MG90

Üye
Kaban daha iyi olur herhalde ama deri montu gerçek deri alacaksan deri mont öneririm ( cümleye gel:D)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kazak giyer çıkarız :ehe

avast

avast

Üye
Kaşe kaban bide kaskol bide deri ici yunlu eldiven bide greyder bot ben oylevyaptim derimde varda o sonbahar icin :D

0MG90

0MG90

Üye
Öyle öneri vereceksek bi U.S. Polo bere, DS Damat boyunluk, Derimod mont, Greyder bot, DeFacto eldiven :)

avast

avast

Üye
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
    Konu Sahibi
Mont
Bere
Atkı
Bunlar tamam
Eldiven ve kaban kaldı
Kaban için fatih Mahmutpaşa yada Topkapı yer altı çarşısı aklımdaki ucuz yerler

SHS

SHS

Üye
Öncelikle geçmiş olsun, burdan ne kadar yazsak boş olur neden mi yapı olarak kişiden kişiye farklılık var.. Kimi atkı, kaban, eldiven ne varsa geçiriyor üstüne misal ben kazak ve deri montla idare ediyorum.. Yani en iyi kararı sen vereceksin.. Ayaklar için kalın çorap ve iyi bi bot çözüm olabilir

ibrahim_hapay

ibrahim_hapay

Üye
Lanbada beklerken bugun muhtemel suriyeden gelen ufak kız bir kaçtane daha erkek adaylarının ayagında ayakkabı olmadıgını görünce utandım kendimden kazakla botla olduguma.. :duvar2:

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
Charles Bukowski

Charles Bukowski

Üye
Bunca yıllık giyim kuşam alanında şunu öğrendim.Kaban ve bota ne kadar fazla para verebiliyorsan vereceksin.Sağlık herşeyden önemli çünkü.Bugün paradan kesip sağlığımdam olup o vermediğim paraları sağlığa vermek istemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
    Konu Sahibi
Charles haklısın değerli insan

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Herkes donuyor benim eller terliyor olacak iş değil

hasan3472ty