'Bu kez bana bırakın'

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
'Bu kez bana bırakın'

[h=2]Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez sahneye çıktığı Manchester United maçında şanssız şekilde sakatlanan Umut Bulut, Braga karşısında atacağı gollerle adını Avrupa'ya duyurmaya hazırlanıyor.[/h]Ligde 5, Süper Kupa’da attığı 2 golle göz kamaştırıcı bir performansa imza atan Umut Bulut, Şampiyonlar Ligi’nde ilk kez Manchester United karşısında sahne almıştı. Old Trafford’daki maça büyük umutlarla çıkan ancak şanssız bir şekilde sakatlanınca yerini Elmander’e bırakan 29 yaşındaki futbolcu, bu kez adını tüm Avrupa’ya duyurmaya kararlı. Sakatlığını üzerinden atan ve Ordu deplasmanında ikinci yarıda şans bulan Umut, Braga karşısında ileride Burak’la birlikte görev yapacak. Takım arkadaşlarıyla konuşurken, her fırsatta “Braga’yı bana bırakın” diyen Umut Bulut’un “Bu kez farklı olacak. Banan güvenen ve inananları mahcup etmeyeceğim” ifadesini kullandığı öğrenildi. Selçuk’la da sık sık sohbet eden tecrübeli futbolcu, nerelere pas istediğini, kornerlerde nereye doğru hareket edeceğini arkadaşına anlatıp, işlerin yolunda gitmesini sağlamaya çalışıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...