Duyuruyu Kapat

Bu Hafta Gösterime Giren Filmler

 • 14 Nisan 2006
 • 8018 Okunma
 • 6 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. <span style="color:#FF0000">Bu hafta gösterime girenler</span>

  <span style="color:#FF0000">Buz Devri 2
  (Ice Age: The Meltdown)</span>

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Sıra dışı üç arkadaş olan Manny, Sid ve Diego&#39;yu tekrar bir araya getiren filmde mamut Manny dünyada kalan son dişi mamut olan Ellie ile birlikte bir aile kurmanın hayallerini kurmaktadır.

  Fakat Elie&#39;nin aynı duyguları paylaşmaması sonucu sorunlar baş gösterir. Ellie&#39;nin yanında bulunan Crash ve Eddie adlı iki haylaz kardeşi de olayları iyice içinden çıkılmaz hale getirmektedir.

  Bu esnada kahramanlarımız yaşadıkları bölgenin büyük bir tehlike ile karşı karşıya kaldığını fark ederler. Küresel ısınma sonucu buzlar erimeye başlamış ve bölgedeki yaşam tehdit altına girmiştir. Böylece sorunun kaynağını bulup ortadan kaldırmak için harekete geçerler.

  Yönetmen Carlos Saldanha Senaryo Peter Gaulke,Gerry Swallow Türü Animasyon

  <span style="color:#FF0000">Aşka Sor (Ask the Dust)</span>

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Los Angeles, 1930&#39;lu yıllar. İtalyan asıllı Amerikalı yazar Arturo Bandini, şöhrete kavuşmak için beş ay önce geldiği şehirde neredeyse tüm parasını harcamıştır.
  Parasızlığın üstüne bir de yazmakta zorlanması eklenince kendisi için başlayan zorlu günler, yakındaki restoranda çalışan Meksikalı Camilla ile tanışması ile değişmeye başlar.
  İlk karşılaşmaları son derece olumsuz şartlarda yaşanan bu ikili, birçok zıt yanlarına karşı birbirlerine ilgi duymaya başlarlar. Çok geçmeden Arturo, hayatındaki en önemli iki şeyin yazmak ve Camilla olduğunu fark eder.

  Yönetmen Robert Towne Senaryo Robert Towne Türü Romantik Dram
  Oyuncular Colin Farrell, Salma Hayek, Donald Sutherland, Eileen Atkins

  <span style="color:#FF0000">Telefondaki Yabancı
  (When a Stranger Calls)</span>

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Genç bir kız olan Jill son derece kötü bir hafta geçirmektedir. Sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenmesi yetmezmiş gibi ailesi de bir ay boyunca araba ve cep telefonu kullanımına el koymuştur.
  Kendi parasını kazanmak zorunda kalan Jill, şehirden uzakta göl kıyısındaki bir eve çocuk bakıcılığı yapmak için gider. Ailenin grip olan iki küçük çocuğunun odalarında uyumakta olduğunun öğrenen genç kız, sakin bir gece olacağını düşünür.
  Fakat çok geçmeden telefon çalar ve kim olduğunu bilmediği karşısındaki ses, yaptığı her hareketi izlediğini söyler. Paniğe kapılan Jill, polisten yardım istese de aradığı yardımı alamaz. Böylece korku dolu saatler ve uzun bir gece başlar.

  Yönetmen Simon West Senaryo Jake Wade Wall Türü Korku - Gerilim
  Oyuncular Camilla Belle, Tommy Flanagan, Katie Cassidy, Tessa Thompson


  <span style="color:#FF0000">Vahşi Doğa (The Wild)</span>

  < Resmi açmak için tıklayın >


  New York hayvanat bahçesinde bulunan hayvanlar monoton hayatlarına devam etmektedirler. Günlerden bir gün, aslan Samson&#39;ın yavrusu Ryan bir türlü kükremeyi başaramadığı için bunalıma girerek babasının yanından ayrılır.
  Fakat bir yanlışlık sonucu yakalanıp gemiye konulur ve ıssız bir adaya götürülmek üzere yola çıkartılır. Çok geçmeden oğlunun başına gelenleri öğrenen aslan Samson, oğlunu kurtarmak için bir plan hazırlamaya başlar.
  Böylece zürafa, sincap, anakonda yılanı ve koala ile birlikte geliştirdikleri planı devreye sokup küçük Ryan&#39;ı bulmak için zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Çok geçmeden vahşi dünyadaki hayatın hayvanat bahçesi şartlarından çok farklı olduğunu öğreneceklerdir.

  Yönetmen Steve &#39;Spaz&#39; Williams Senaryo Ed Decter Türü Animasyon -
  Macera


  <span style="color:#FF0000">Zozo (Zozo)</span>

  < Resmi açmak için tıklayın >


  10 yaşında küçük bir çocuk olan Zozo, şiddetin kol gezdiği Beyrut&#39;ta ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Günlük bombalamaların sıradan bir hale geldiği şehirden kaçmayı düşünen aile, Zozo&#39;nun dedesinin yaşadığı İsveç&#39;e göç etmeye karar verirler.

  Fakat ayrılmayı planladıkları gün, Zozo&#39;nun anne babası, kız kardeşi ve ağabeyi hayatlarını kaybederler. Hayatla olan tüm bağını koparmak üzere olan Zozo, Rita adlı bir kızın yardımı ile uçağa binmeyi başarır ve İsveç&#39;te dedesi ile buluşur.

  Burada okula başlayan Zozo, akranları tarafından çeşitli tacizlere uğramaya
  başlar. Dedesinin tepki vermesi yönündeki tüm telkinlerine karşı, Beyrut&#39;ta geçirdiği zorlu günlerin hafızasındaki tazeliğini koruması ile kendisini her türlü şiddet olayından soyutlamakta kararlıdır.

  Yönetmen Josef Fares Senaryo Josef Fares Türü Dram
  Oyuncular Imad Creidi, Antoinette Turk, Viktor Axelsson, Elias Gergi


  ben telefondaki yabancı filmine gitmeyi düşünüyorum.
   


  Yazan: B@TuH@N
 2. Buz Devri 2
  (Ice Age: The Meltdown)
  4 gözle bekliyordum
   
 3. bilgiler için sağol
  buz devri 2 yi merak ediyorum ben, ilki süperdi
   
 4. korku gerilim komedi filmleri birde aksiyonlu macera bunun dışındaki filmler sarmıyor beni. telefonda yabancının konusu screamın konusuna benziyor telefon olayı yani bakalım izyelip göreceğiz.
   
 5. telefondaki yabancı iyi filme benziyo....

  gerilim-korku tarzı filmleri severim....
   
 6. <div class='quotetop'>(yasminoz &#064; Apr 14 2006, 05&#58;30 PM) [post=315733]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
  telefondaki yabancı iyi filme benziyo....

  gerilim-korku tarzı filmleri severim....
  [/b][/quote]

  bu hafta sonu seninle seyretmeye gidelim o zaman angelina
   
 7. buz devri harika animasyon olmasına karşın anlamlı bir film bence..
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/10/2017 - 23:13