Bu Eve Girmek Yürek İster

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
d€rVish

d€rVish

Üye
Bu Eve Girmek Yürek İster

Alan ve Heather Hewitt çiftinin hayvanlara duyduğu büyük sevgi, evlerinin bir hayvanat bahçesine dönüşmesine neden olmuş. Evde boa yılanından, tarantulalara, kemirgenlerden kokarca'ya kadar yok yok!

İngiltere'de yaşayan Alan ve Heather Hewitt çiftinin hayvanlara duyduğu büyük sevgi, evlerinin bir hayvanat bahçesine dönüşmesine neden olmuş. Çift, evlerinde tam 80 egzotik hayvan besliyor!

Evde, 20 yılan, 15 sürüngen, 25 memeli hayvan bulunuyor. Buna ek olarak kuşlar ve omurgasız hayvanlar var.

Kurtarılan kötü durumdaki egzotik hayvanlar için evlerini barınağa dönüştüren çift, halihazırda 35 farklı türe ev sahipliği yapıyor. Evde bulunan hayvanların türleri de sayısı da inanılmaz: İki monitör kertenkele, altı sakallı eşjder, dört boa yılanı, iki piton, iki dev kaplumbağa, bir ok kurbağası, dört tarantula, çeşitli kemirgenler, Afrika gri papağanı, iki mirket, iki rakun ve bir kokarca!

Çiftin evinde çocukları 17 yaşındaki Abigail, 15 yaşındaki Grace, 10 yaşındaki Edward için de ayrı odalar bulunuyor.

44 yaşındaki Alan, "80 hayvanla birlikte yaşamanın muazzam bir tecrübe olduğunu söylüyor. Çoğu ihmal edildiği ve insanlar onlara bakmayı bilmedikleri için burada. Ya da onlardan korkmaya başlayan sahiplerinden alındılar. Bu hayvanları polisten, insanlardan ve RSPCA'dan (hayvanlara eziyet edilmesini önlemek için çalışan dernek) aldık. Av ve avcıları ayırıyoruz. Ve ben daima nöbetteyim. Tarantulalar, yılanlar ya da akrepler tarafından sürekli sokuluyorum" diyor.

40 yaşındaki Heather da, "Edward akreplerleyken biraz geriliyorum" diye ekliyor.

Çift, yıllık maliyeti 20 bin sterlini (yaklaşık 50 bin TL) bulan barınaklarını bağışlarla çevirmeye çalışıyor ve dernek statüsü elde etmeyi amaçlıyorlar.

Hayvanlarla yaşamayı sevdiğini söyleyen Edward, "Eğer ödevimi yaparsam, babam 4 metrelik pitonu tutmama izin veriyor" diyor.
:stres:

• Beğen
Tepkiler: jejep

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Delirmişler :ehe

OğuzcanAbi

Üye
delirmişler hakkaten

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
:islik kafada kontak nasıl besleniyor bigün yutarsa o yılan görürler

Captain

Üye
manak bunlar bea :D :ehe

d€rVish

d€rVish

Üye
tek yılan değil aga dha bir sürü :D

futbol123

futbol123

Üye
hayvan sevgisi:ehe

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Onları eve alacaklarına,kendileri ormanda yaşasaymış ya,daha isabetli olurdu

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
abicim evcil hayvan dediğin kedi köpek kuştur he bide balık ne bu ya piton kokarca tarantula allah akıl fikir versin...

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Kendi Cinsleri İle Yaşıyorlar :D Alışıklar Birbirlerine :D

d€rVish

d€rVish

Üye
yürek ister bu eve girmek ben fotodan korktm :D

NowOrNewer

NowOrNewer

Üye
Ben kendimi zor besliyom bu parayı nerden bulup onları besliyo anlamadım gitti-.- yada o kadar hayvan beslicene git 10-15 afrikalıya yardım et ***

d€rVish

d€rVish

Üye
he kurbn eti gönder bk :D

Necmati

Necmati

Üye
Her türlü girerim hacı :naughty:

yalan_hayat

yalan_hayat

Üye
hakketten de delirmişler öleceqimide bilsem o ewe qirmem ya ıyy

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
oha:hmmm

konyarapp

Üye
cıx cıx cıx

Necmati

Necmati

Üye
pisi pisi de birşey yapmaz :ehe

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Geh Bili Bili Bilili :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...