Yardım Bu cfw lazım bulabilecek olan var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

keops31

keops31

Üye
    Konu Sahibi
Bu cfw lazım bulabilecek olan var mı?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
videonun altında link var part 1 :

=part 2:

keops31

keops31

Üye
    Konu Sahibi
Onu bende gordum de calismiyo cfw calisani lazim

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
aradım biraz ama bulamadım yabancı forumlara bakmayı dene

keops31

keops31

Üye
    Konu Sahibi
linklerde 3 dosya iniyo onlarda RM-356_60.0.001_026_000_U01.uda.fpsx
RM-356_60.0.003_prd.core.C00
RM-356_60.0.003_prd.rofs2.V22 acaba başka bi cfw ile eksik dosyaları tamamlasak cfw çalışır mı ki

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
ben o şekilde bir şey yaptığımı hatırlıyorum ama çalışmışmıydı acaba onu hatırlamıyorum boyutu büyük olan belirli bir dosya varsa onun olası bu cfw den olması yeterli olabilir

keops31

keops31

Üye
    Konu Sahibi
bi arkadaşa sordum phoneix le kur dedi onu denicem. asıl cfw sahibine mail attim. o da sağolsun yardımcı oldu. sanırım phoenixle kuruluyo. bazı hatalar olduğunu söyledi. tuş kilitliyken ekran kendi kendine ışığı yanıyo muş sanırım bunun gibi bi de türkçe dil desteği yokmuş sanırım. acaba cfw ile uğraşan arkadaşlar tekrar edit yapabilirler mi ki?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Türkçe olmaması çok kötü olmuş cfwnin dilinden çok karakterler sorun çıkarıyor ben Bi kere yüklemiştim İngilizce Bi cfw

cfwnin Türkçeleştirilmesi uzun Bi iş diye biliyorum bilen arkadaşlar yardımcı olabilir

keops31

keops31

Üye
    Konu Sahibi
phoenixle de kurulmuyo ya.s çalışan bugsuz ing de olsa dili en kullanışlı cfw hangisi biliyo musun?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
ben Windows Phone cfw si kullanıyordum ama onu genellikle seven kişi sayısı çok olmaz Windows olduğu için
onun dışında belle cfw si kullandım hata yoktu ve dili de Türkçe
Windows Phone cfwsinin hem ingilizcesi hem Türkçe si forum da vardı

keops31

keops31

Üye
    Konu Sahibi
anchor kurduydum dün gece bugları vardı az önce tekrar belle kurdum kafam rahat en azından bug yok

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
evet ama çok çabuk bitiyor şarj

Üst Alt