Bu Ayakkabı Süet Mi Deri Mi?


Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bazı yerlerde süet bazı yerlerde nubuk olarak söyledikleri için sormak istedim. Oldukça memnunum ama olursa ilerde ciddi bir kirlilik nasıl temizlemem gerektiğini bilmek isterim. Adidas 8K F36889 modeli arkadaşlar ayakkabı.

 
  • Beğen
  • Düşünceli
  • Kahkaha
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı, Silinen Üye 2643147 ve Hhk78
Silinen Üye 2643147

Silinen Üye 2643147

Kapalı Hesap
Nubuk hocam bu.
 
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448, Efe Yakup Karahanlı ve DeV/AsA

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt