Telefon Tavsiyesi Bu Aralar Alınabilecek Telefon Önerisi?

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
Hocam pro 9 hakkında aşırı ısınma sorunu var diyorlar şarjdayken , oynarken vs. Aslı var mı siz kullanıyorsunuz sanırım
Şarjdayken kullanmıyorum telefonumu ondan tam bilemiyorum. Ama 30W hızlı şarj olduğu için belki oluyordur. Oyun oynarken öyle ısınmaya denk gelmedim. Pubgm oynuyorum genelde(PUBGM için HDR ve aşırı yüksek kalite ve aşırı yüksek kare hızı yok). Ancak batarya konusunda küçük bir sıkıntı var. Şarj hafif hızlı eriyor batarya kapasitesine göre sanırım. Onunda yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Miui 12 gelecekmiş yakında belki o zaman düzelir. Bir de ekran için Tianma panel bilmem ne panel diye konuşuluyor. O konuyu da araştırmanızı öneririm. Sanırım ghost ekran ile alakalı. Son olarak Root, Rom vs uğraşıyorsanız Joyeuse ve Curtana diye 2 model var. Türkiyedeki Joyeuse model ve yanlışlıkla Curtana rom vs atarrsanız brick olabiliyormuş. Son olarak bizim model için uygun TWRP yok daha ama yakında çıkar diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Teşekkürler . Almak için telefoncuyla konuştum şöyle dedi af buyurun " Xiaomiler 5 ay sonra eşek gibi oluyor" . Az çok anladım galiba ne demek istediğini :D Galaxy A10 tavsiye etti . Reno 2Z ile A10 a bakınıyorum biraz .

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ismail
ismail

ismail

Üye
3K'ya çıkıyorsan bu da düşünülmez mi?
Samsung Galaxy A51 2020 128 GB

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
3K'ya çıkıyorsan bu da düşünülmez mi?
Samsung Galaxy A51 2020 128 GB
Evet bunu da az önce gördüm . Bu da güzel . Çok uçuk kaçık fark yok sanırım ama aralarından en güzeli hangisi bilemedim :)
A70 - Reno 2Z - A51 . Baktıkça yeni seçenek çıkıyor arkadaş bu ne :D
Mesaj birleştirildi:

Testlere bakıyorum . Oppo Reno 2Z ile 60 dakika PUBGM oynuyorlar ısınma sorunu yok ve %20 şarj yiyor . Diğerlerinin de benzer testlerine bakıyorum .
Mesaj birleştirildi:

A70 iyi gibi galiba . Karar değiştirmeden almam lazım . Uzay gemisi çalıştırmayacağım ya ne araştırdım :P

Son düzenleme:
phasan

phasan

Üye
ben sony xz premium kullanıyorum bir kaç yıla telefon almayı duşunuyorum ne önerirsiniz

• Beğen
mustafayildiz

mustafayildiz

Üye
Galaxy A51 düşünebilirsiniz.

• Beğen

derya1978

Üye
Teşekkürler . Almak için telefoncuyla konuştum şöyle dedi af buyurun " Xiaomiler 5 ay sonra eşek gibi oluyor" . Az çok anladım galiba ne demek istediğini :D Galaxy A10 tavsiye etti . Reno 2Z ile A10 a bakınıyorum biraz .

8 ay oldu redmi note 8 oldu ne eşşeği hiç bişey olduğu yok

babam içinde geçen ay aldım süper telefon bence

• Beğen
mustafayildiz

mustafayildiz

Üye
A30 da düşünülebilir

• Beğen
OrhanGuzel

OrhanGuzel

Üye
Xiaominin yeni modelleri fena değil

• Beğen
ismail

ismail

Üye
Evet bunu da az önce gördüm . Bu da güzel . Çok uçuk kaçık fark yok sanırım ama aralarından en güzeli hangisi bilemedim :)
A70 - Reno 2Z - A51 . Baktıkça yeni seçenek çıkıyor arkadaş bu ne :D
Mesaj birleştirildi:

Testlere bakıyorum . Oppo Reno 2Z ile 60 dakika PUBGM oynuyorlar ısınma sorunu yok ve %20 şarj yiyor . Diğerlerinin de benzer testlerine bakıyorum .
Mesaj birleştirildi:

A70 iyi gibi galiba . Karar değiştirmeden almam lazım . Uzay gemisi çalıştırmayacağım ya ne araştırdım :P

Aldığında bile %100 emin olamazsın bence. Karar verdikten sonra tek yapacağın mutlu olmaya bakmak olacak :D

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Şöyle 1-2 yıl xiaomi kullanan yok mu ya zamanla yavaşlamıyorsa elden kredi kartsız taksitle evkur.comda falan satıyorlar xiaomi . Ödemesi de kolay olurdu ama eğer zamanla işlevini yitiriyorsa o kadar para dökmenin anlamı yok gibi :/

phasan

phasan

Üye
Şöyle 1-2 yıl xiaomi kullanan yok mu ya zamanla yavaşlamıyorsa elden kredi kartsız taksitle evkur.comda falan satıyorlar xiaomi . Ödemesi de kolay olurdu ama eğer zamanla işlevini yitiriyorsa o kadar para dökmenin anlamı yok gibi :/
Honor telefonlar bakabilirsin

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Ooof of

Oswaldd

Üye
Casper tavsiye etmek istemiyorum ama x20 diye bir modeli kendi sitelerinde yayinladilar uygun fiyattan gelirse yazilim sorunlari olmazsa ortaligi karistirir.

phasan

phasan

Üye
xiaomi redmi note 7a 32 gb elimde var isterseniz satabilir açılmadı kutusunda duruyor

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
smnckgzr

smnckgzr

Üye
Xiaomi Mi 10T öneririm. Tabi bütçe önemli.

belgeadam

belgeadam

Üye
Casperın son çıkardığı via modeli casper via x20 ye bakabilirsin. bence donanımsal açıdan casperın en iyi telefonu