BThack v1.08 tükçe

Sponsorlu Bağlantılar

SON KRAL65

SON KRAL65

Üye
tşkler saoL...!

maydin95

Üye
arkadaşlar bu program se ların içine ederken nokialarda sadece arama yaptırıyor güncellenmiş versiyonları veya daha iyi olan programlar var mı

nicksizimben

Üye
soqol

--------------- Ekleme ---------------

saqol

liquit

Üye
temayıda uplasana :D

ekc-103

ekc-103

Üye
sağolasın

yukılo

Üye
ya süper bişe bu +9rep vermeyi bilsem veririm

Bystone

Bystone

Üye
hey millet burada yazmaya zmn harcamak istemezdm ama ne yazıkki yazmalıyım
bu tur programların hack kelimesiyle ilişkilendirilmesim bile beni deli edio(msn hackgibi )
bu programı veren arkadasa tskler gzl bir dagıtım yapmıs ama ayrıntılarınıda soylerse bu kdr soru sorulmaz
1-program java tabanlıdır
2-bir nevi eglence programıda diyebilirm cunku hack e girmiyor,hedef cihazın onayı gerek
eger boyle bişey olmasa dunyadaki bir suru telefon kulanıcısının privatesi tehlikeye girerdi
yani cihazın eşlesmesi gerek
3-ltfn arastrma yapın,bletooth un işleyişini ogrenin ,programlamayı ogrenin,hazır heresye konmayın belki bu tur proları eslesme olmadan sizde kesfedeblr ve yapablrsnz(ztn var hatrlayın bi kac yıl once yabancı bi unlunun telefon rehberi ,mesajları okunmus ve ozel resimlerine girilmiş ve mahkemeye kdr gitmişti)
...
Katılıyorum kardeşim.Herşeyi oturduğumuz yerden beklememek gerekiyor.Uğraşıp proğramlamayı öğrenmek lazım onaysız girmek için:oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
hack le alakası yok bunun

sea_boy21

sea_boy21

Üye
n70 te çalışmazmı bu program? biraz uğraştım ama bişi anlamadım :(

casper659

casper659

Üye
ya bunun hackle falan alakası yok olamazda. karsı taraf onay vercekte bende onun telefonunda gezinti yapcam. karsı taraf zaten onay veriyor izin veriyorsa rica ederim telefonu verir. arkadasa sagol tesekkurler paylasım yapmıs ama malisef bu o işlere yaramaz. yinede sagolsun caba sarfetmiş paylasım yapan arkadaş

-berq-

-berq-

Üye
saol :oke:

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Guzel deneyecem.

Symberk

Symberk

Üye
keşke java olmasaydı ama genede sağoL

the.yunus

the.yunus

Üye
tşkk

destanlayf

Üye
çok süper eline sağlık

----------Eklendi @ 17:27:57 ---------- Yazıldı @ 17:26:18 ----------

gerçekten denedim arkadaşımın şebekesini kestim ardından telefonunu kapattım

----------Eklendi @ 17:28:22 ---------- Yazıldı @ 17:27:57 ----------

<p>gerçekten denedim arkadaşımın şebekesini kestim ardından telefonunu kapattım</p>

kupa kartalı

Üye
saol

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
arkadaşlar benim 5250 telefonum var denedim çalışıyor tşkrlr

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim..