brightstar Garanti Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

hunter41

hunter41

Üye
    Konu Sahibi
brightstar Garanti Hakkında
brightstar garanti nasıldır.Desteği kvk genpa kadar iyi midir. brightstar internetten garanti sorgulatabilecegim bi yer var mıdır.700tl ye samsung SII buldum brightstar garantiymiş.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Başarı, Brightstar, C5 Elektronik, Genpa, Telpa ...Bunlar Samsung 'un resmi Distribütörleri..Hangisi olursa olsun güvenlidir merak etme.

hunter41

hunter41

Üye
    Konu Sahibi
internet ten garanti sorgulamama yapabileceğim site var mi

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Genpa ve telpa haricindekiler ithalatçı firmamı?

Hayır diğerleri de Genpa ve Telpa kadar resmi distribütör..Genpa ve Telpa dediğin de zaten ithalatcı firma.

- - - Eklendi - - -

internet ten garanti sorgulamama yapabileceğim site var mi

Genpa ve Telpa 'da internetten sorgulama yapabiliyorsun ama diğerlerini araman gerekiyor ancak telefonda öğrenebilirsin yada yüzyüze.

hunter41

hunter41

Üye
    Konu Sahibi

Hayır diğerleri de Genpa ve Telpa kadar resmi distribütör..Genpa ve Telpa dediğin de zaten ithalatcı firma.

- - - Eklendi - - -

Genpa ve Telpa 'da internetten sorgulama yapabiliyorsun ama diğerlerini araman gerekiyor ancak telefonda öğrenebilirsin yada yüzyüze.

[h=2]brightstar ı arayabilecegim telefon numarası var mı yüzyüzeye turkcell bayilerinden vs den öğrenebilir miyim.[/h]

- - - Eklendi - - -

yok mu bilen ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kardeşim brightstar dediğin teleservice garantisi ben hiç sıkıntı yaşamadım 3 defa cihaz gönderdim ve çok da memnun kaldım servislerinden 5 günde geldi cihazım hep geri. için rahat olsun resmi bir servis yani.

Üst Alt