Böyle vasiyet görülmedi!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
    Konu Sahibi
Geçen cuma günü Porto Riko'nun San Juan kentindeki bir köprünün altında ölü bulunan Angel Pantoja Medina isimli bir Porto Rikolu, vasiyeti üzerine, cesedinin bulunmasından sonraki üç gün boyunca ailesinin oturma odasında dikey bir vaziyette tutuldu.


Ölüm nedeni henüz açıklığa kavuşturulamayan 24 yaşındaki Medina'nın ailesi, Yankees beyzbol takımının şapkası ve güneş gözlüğü giydirilen oğullarının cesedi başında 3 gün boyunca yas tuttu.

Kardeşinin cesedinin çürümemesi ve dikey vaziyette durabilmesi için özel bir şekilde mumyalandığını aktaran Medina'nın ağabeyi Carlos, “Kardeşim her zaman mutlu ve güçlü olmak isterdi” şeklinde konuştu.
(Milliyet)
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
ilginç bi vasiyet
 
CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Delimi Bu:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

yavuzkaraca
Cevap
3
Görüntüleme
899
El~PisToLeRo
Aksi
Cevap
6
Görüntüleme
661
TuRkiShCowboy
Cevap
7
Görüntüleme
744
ogul8
HeiLmasTer®
Cevap
0
Görüntüleme
578
HeiLmasTer®


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt