Böyle Bir Yöntem Var Mı ? Varsa Nasıl Yapabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Böyle Bir Yöntem Var Mı ? Varsa Nasıl Yapabilirim ?
arkadaşlar s3'ümün ekran görüntüsünü canlı bir şekilde bilgisayara aktarabileceğim bir program var mı varsa nasıl?

PriZm

PriZm

Üye
Androidlerde öyle bir olay yok.Belki vardır ama ben bilmiyorum.

Pc de HDMI in varsa telefondaki görüntüyü hdmi ile aktarabilirsin sanırım

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
ya abicim bana şimdi telefonumun menüsü lazım telefonumun menüsüne girecegim ve boost 2 yi açıp sensörleri kontrol edeceğim tek korktuğum yer orası çünkü

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Birde bu var

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Ekranı görmeden programı Nasıl yükleyecen? Nasıl açacan? Nasıl "Start Recording" tuşuna basacan :D

evde iki tane s3 var ve yazılımları aynı :evet: klavye üzerinden kombinasyon oluşturuyorum kağıda yazıyorum ve o tuşlara kendi s3'ümde de basıyorum :ehe bu kadar basit

PriZm

PriZm

Üye
evde iki tane s3 var ve yazılımları aynı :evet: klavye üzerinden kombinasyon oluşturuyorum kağıda yazıyorum ve o tuşlara kendi s3'ümde de basıyorum :ehe bu kadar basit

Adam planlı gelmiş dağılın :ehe

Send From My Beast Legend S

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
VGA girişi yok biliyorum belki usbden olur 5800 tv çıkış var s3 icinde vardır.

skywalker06

skywalker06

Üye
teamviewer yükle ben bu sayede telefonla bilgisayarı yönetebiliyorum heralde bilgisayardanda telefonu yönetebilirsin google play store da arat karşına bedava olarak çıkar.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
teamviewer yükle ben bu sayede telefonla bilgisayarı yönetebiliyorum heralde bilgisayardanda telefonu yönetebilirsin google play store da arat karşına bedava olarak çıkar.

ekran kırılmadan önce bu yöntemi denemiştim,telefondan telefona bile bağlanmıyor sadece telefondan bilgisayara bağlanıyor :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt