Böyle bir reklam tablosu geliyor ekrana

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Böyle bir reklam tablosu geliyor ekrana
Arkadaşlar internet açıkken bu resimdeki baş belası reklam tablosu geliyor abonelik filan diyor nedir bu ya niye sürekli geliyor yardımcı olurmusunuz

kralberk13

kralberk13

Üye
reklam bu reklamı engelleyen tarayıcıları kullan

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Bu gün çıktı bu baş belası nedir ya abone filan olmadım bilmeden inşallah resimde iptal etmek için iptal magazino yaz 3435 e gönder diyor böyle bir mesaj gönderirsem kabul etmiş olurum herhalde degilmi

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Bu gün çıktı bu baş belası nedir ya abone filan olmadım bilmeden inşallah resimde iptal etmek için iptal magazino yaz 3435 e gönder diyor böyle bir mesaj gönderirsem kabul etmiş olurum herhalde degilmi
kardeş söyleyeyim +18 sitelere veya virüslü bir siteye girmişsin bende de oldu tarayıcıyı sildim geri yükledim düzelmişti :)

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Tayarıcıyı silip yükleyim inşallah düzelir

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Cihaziniz Virüs kapmış Gibi En baştan Hard Reset atın daha Güvenli olur :oke:

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Tarayıcı sildim yeniden yükledim yine aynı pislik reklam yine geldi telefonu sıfırlayım rom yedeği var zaten inşallah o zaman düzelir

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Tarayıcı sildim yeniden yükledim yine aynı pislik reklam yine geldi telefonu sıfırlayım rom yedeği var zaten inşallah o zaman düzelir
Normal Ayarlardan Sıfırlama İşlemi Yapın (Verilerinizi Yedekleyin) :oke:

• Beğen
Emrevitus

Emrevitus

Üye
geçmiş olsun birader bende geçmişti demek ki senin ki daha güçlü virüsmüş :(

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Emrevitus

Emrevitus

Üye
Cihazı sıfırladım yedek rom vardı yeniden kurdum şükür kurtuldum inşallah gelmez bir daha
inşallah kardeşim hadi hayırlı olsun bilmediğin siteye girme şu an pc chrome da virüs var düzeltemedim gitti :(

• Beğen

Üst Alt