Böyle araba hırsızlığı pes

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ka'in

ka'in

Üye
    Konu Sahibi
Böyle araba hırsızlığı pes
Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya adam arka tarafa biner.şöför "eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der"yolcu"ben Azrailim.canını almaya geldim der...şöför alaycı bir tavırla"senmi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der"yolcu sakin bir tavırla"sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der...ve ekler yolcu inanmadın bana öylemi der"şöfôr inanmadım tabi der"yolcu "O zaman 200 metre ilerde bir adam daha alacaksın der"gerçektende adamın dediği gibi şöför 200 metre ilerde bir yolcu daha alır..ama yolcu öntarafa oturur...olaylar bundan sonra dahada enteresanlaşır.şöför yanındakine Ee sen kimsin nereye gidersin der."öndeki abi beni merkezde bir yerde indirsen çok sevinirim adım felanca der."şöför"yaw şu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyonmu şu herifi hem eylik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der."öndeki arkaya bakar abi kimse yokki"şöför hışımla arkaya bakar ve körmüsün be adam arkada oturuyorya der."öndeki arkaya bir daha bakar ve;abi senin kafan iyimi yoksa dalgamı geçiyorsun der"bu sefer arkadaki söze girer."Gördünmü öndeki beni ne görebiliyor nede duyabilir der şöföre.şöförùn bir anda dizlerinin bağı çözülür betbeniz atar...arkadaki şöföre.hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alacam der.şöför ağlamaklı çarersiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner arabadan.sonra....sonra ne olmuş biliyormusunuz?Adamlar arabayı aldığı gibi kaçmışlar..

.BlueTR

.BlueTR

Üye
daha önce verildi diye hatırlıyorum ama...

Captain

Üye
bu çghb de oynanmıştı :oke:

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
Süpermiş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...