Boykot Rani "Deccal'in Sanal Cenneti ve Burası Ortadoğu"


35kurban

35kurban

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar kıyamet alametleri, deccal, komplo teorileri gibi konulara ilgi duyan ve merak edenler için paylaşıyorum. Baştan belirteyim kayıtlar amatör ama seviceksiniz.

Boykot Rani-Burası Ortadoğu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Boykot Rani - Deccal'in Sanal Cenneti

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 




MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt