Boy Uzatmam Lazım

• 1 Ekim 2013
  • 2142 Okunma
  • 23 Cevap

1. arkadaşlar boyum bana göre kısa bi 5 10 cm uzamak istiyom doktora girmeden falan yardımcı olabilirmisiniz

Yazan: İbrahimEsşiz44
  2. Günde iki kez banyo yap kafana hacı şakır sur iki ay sonra uzarsin

3. Bol bol süt iç:spr

4. yok daha neler ya zaamanım olmuyor diye haftaada 1 gün banyo yaptığım var sen şakamı yapıyon yoksa gerçektenmi
    ---
    ben sütü seviyomda aannem sütü alır almaz yoğurt yapıyo :halay3::halay3::halay1::halay1:

BLooD_ReG bunu beğendi.
  5. Annene söyle ayırsın biraz. =P

Boyun kaç? Yaşın kaç? Ailede boylar ne durumda? Bunların hepsi önemli faktörler... Yani genetiğin üstüne çok da çıkamazsın. Süt iç basket oyna. Zıpla filan. :D Enteresan hareketler var... Yüzmek olabilir, imkanın varsa.

Doktora gidip daha düzgün bilgiler edinmen, en mantıklısı olur.

İbrahimEsşiz44 bunu beğendi.
  6. Ben bazen susayınca bile süt içiyorum gerçekten çok yararlı. Basketbol oynamak da yararlı ama illa maç yapmana gerek yok, tek başına çıkıp turnike çalışmak da yeterli oluyor, her gün basketbol oynuyorum ben profesyonel değilim ama gerçekten hem zevkli hem sağlıklı :)

7. basketbol+süt=boy

8. Süt+yumurta=kas gücü+boy

9. bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlar
    ---
    yaş 15 boy 160 babamı ve annemi geçmişim babamla eşitiz

10. Uzarsın daha 15sen, biraz basket oyna, süt iç takıl öyle.

11. Uzarsın ya dert etme bende çok dert etmiştim ama basket oyna işe yarıyo yaramasa bike spor yaparsın :D

12. Ben 15 yaşında 185 cm idim :ehe Su an 15 yaşındayım :D) Bol bol süt iç peynir ye (peynir bence gerçekten etkili) Basketbol oyna futbol dan uzak dur :D

GDDR5 bunu beğendi.
  13. Maşallah :D :D

14. Ailenin boyları bu kadarsa olaya sen el atmalısın, biyolojik olarak daha fazla uzaman zor ama kendin çalışarak 10 santime kadar uzayabilirsin :)

15. nasıl uzayacam ama onu bilmek siistiyom

16. Basketbol oyna ama arkadaşlarla toplanıp yaptığın gibi değil, bol bol tunike at uzaktan şutlar dene topu bilekten çıkarmaya dikkat et :)
    ---
    Ayrıca bir spor salonuna da yazılabilirsin, bu yerlere sadece kilo vermek isteyenler gitmiyor. Çeşitli çekme germe hareketleri de boy uzatır :)

17. sağolun beyler

18. Önemli değil :)

19. aile boyuyla alakası yok bence sulaleyi kapsaman lazım. benm babam 1.75 annem 165 ben 1.92 yim. sulaleden en uzun dayıoglu var 1.94. kemik gelisimi icin biseyler yemekngerekiyor. sut yumurta peynir felan

Yüklüyor...
13/11/2018 - 19:12