BookReader İle Cep Telefonunuzdan E-Kitapları Okuyun !...

Sponsorlu Bağlantılar

aLLbiNo

aLLbiNo

Üye
saoL sper Paylaşım

jediknightx

jediknightx

Üye
abi herkes teşekkür ediyor biri çıkıp anlatsın bana kitap nasıl yükliyeceğiz allah aşkına birde ilk başta bir link verilmiş bir e-kitap sitesine bağlanıyor ama her insanın istediği türden kitaplar yok felsefe falan var e yani her daim felsefe mi okuycaz başka kitap yokmu
yani bırakın artık teşekkür etmeyi de anlatın nasıl kitap yükleyeceğiz

ByPoLeN

Üye
eywallah.!!

New Life

New Life

Üye
saol kardeş

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Sağol.

jediknightx

jediknightx

Üye
yahu arkadaşlar gerçekten ben buraya türkçe yazmamışım gibi herkez hala teşekkür ediyor ve bir allah ın kulu çıkıpta hala nasıl kitap ları atıp cep telefonunda okuyacağımızı anlatmıyor bütün millet teşekkür ediyor hala sinirden insanın saçını başını yolası geliyor burada kafayı yedik anlatın diye ama yok anlatan BRAVOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!! buradaki süper zeki inlara
evet arkadaşlar çok kızgınım anlaşıldığı üzere ya kimse konuları tam okumuyor kafasına göre teşekkür ediyor yada buraya yazanlar üztün zekalı bir okuyuşta hepsini anlayıp yerine getiriyor BRAVVVVVOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!! üstün zekalı insanlar umarım kitapları cebe nasıl atıp okuyacağımızı hayır sever bir arkadaş yada bir yönetici çıkıp yardım eder artık İNŞALLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHH!!!!!

ycg35

ycg35

Üye
kendi kullandığım bookreader programına göre anlatıyorum . . uygulamayı jar olrk indir.. pc de winrar ile aç içinde textfile diye bi dosya görürsün.. onu açıp içine yazı yazabilirsin yada not defterine yazı/kitap/text bişeler yazıp textfile1 textfile2 diye sırayla kaydedip winrar yardımıyla jar dosyasının içine atabilirsin.. çok zor değil :oke: yinede yapamayan olursa bu konuda pm atabilirler..

jediknightx

jediknightx

Üye
işte bu!!!!; işte bu!!!!!!!!! hay Allah senden bin kere razı olsun canım kardeşim en sonunda beni anlayana biri çıktı anlatımın için teşekkür ederim kardeşim ellerine sağlık

TREECOSAN

TREECOSAN

Üye
Koluna, Bacağına Sağlık Ellierin Dert görmesin :oke:

Burakistan

Burakistan

Üye
tşkler

onlymee

onlymee

Üye
arkadaslar ben attım programı telefonuma ama DESTEKLENMEYEN DOSYA TÜRÜ diyor samsung M8800 var bnde napmam lazım bide ben gene tema program gibi seylerde atmıştım bi kaç kez gene aynı şeyi yaptı yardım edin lütfen

ozsahin3

Üye
Allah razı olsun

saylingo

saylingo

Üye
benim telefon çalıştırıyormuş hemen indiriyorum

onlymee

onlymee

Üye
Árkdşlar bna yardım edebilcek varmı aranızda lütfen ya=((

ihd_90

ihd_90

Üye
çok tşkler gerçekten bana lazım bi programdı bilgisayarda bazen elektrik gidiyodu kitabın en heyecanlı yerinde artık cepte şarj olsun yeter:D

onlymee

onlymee

Üye
sert çıkınca banlıyorsunuz ama, kusura bakmayın burda kmse kmseye yardımcı olmuyor nyse yinede sağolun..

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
teşekkürler kardeş

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

erocano

erocano

Üye
ThanX :D SaoL Kardeş =)
Off Topic: {Bu Gülücük te Klişe Oldu Artık}

bayraktar1996

bayraktar1996

Üye
kardeş nokialar 3500c txt uzantısı kendisi açıyor ama yinede saol...

Üst Alt