BookReader İle Cep Telefonunuzdan E-Kitapları Okuyun !...

Sponsorlu Bağlantılar

HAKİKATPERVER

HAKİKATPERVER

Üye
Makbule gecebılır...
Tesekkurler...
Emeğe saygı

kardi_joker

Üye
e bookları nasıl telfondan okucz

pascal814

Üye
arkadaslar cep kitapları nerden bulabiliriz yani ben pek cesıt bulamadım yardımcı olursanız sevınırım

onbak

onbak

Üye
teşekürler ehbap

cousin

cousin

Üye
teşekkürlerr.....

nomad60

nomad60

Üye
bu dosyayı bellek kartına attım desteklenmeyen icerik diyo yardım:agla:agla2:

kıraç

Üye
programı zanerdersem bilgisayara kuruyorsunuz .daha sonra txt. uzantılı e kitabı (doc veya başka formatta ise mutlaka txt çevirin programmaa add book ile ekliyoruz daha e book cep telefonumuzda nasıl görünmesini istiyoruz bu ayarları yapıyoruz sonrada ekitap çeviriyoruz galiba start yada convert gibi bir şey di sonra txt .uzantılı dosyanın yanındaki yeni olusan dosyayı telefonumuza uygun şekilde yazıyoruz ben de nokia 3500 var 700 kb uzun (800-900 sayfa )kitapları ble okuyabiliyorum telefonunuza uygun ayarları doğru yapın(java uyumluysa java yı seçin sybian onu seçin)convert edilen program mutlaka e book olarak çalışacaktır.ilgilenen arkadaşlara umarım yardımcı olur. Bu programı paylaşan arkadaşa teşekkür ederim bende başka bir program vardı fakat Türkçe karakter desteği yoktu bunun var şimdi istediğim ekitabı rahatlıkla kullanabiliyorum
kemal teknisyen

fenerliomar

fenerliomar

Üye
bunun çevrilmişi yokmudur

BİRAZ ÜŞENGEÇLİK OLUYO AMA :sn:

ersnmct

Üye
Teşekkürler...

ZaZuM

ZaZuM

Üye
güğzel paylaşım tşk

onlyreal18

Üye
teşekkürler buna benze bir program kullanıyorum ama o sadece jar kitapları açıyor acaba bu programda öylemi yoksa farklı fotmatları da açıyor mu bir biliginiz var mı???

serseri_lucifer

Üye
paylasım icin saol

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Saol kardeş

cer0

Üye
Gelen geçen teşekkür etmiş ama bir kişi de nasıl okuyabileceğimizi anlatmamış !

bookreader.jar dosyasını indirdim. İçindeki txt dosyalarını kendi txt dosyalarımla (txt şeklindeki e-kitaplarla) değiştirmeye çalıştım ama bir türlü cep telefonundan okuyamadım. Nasıl kullanacağımızı açıklayabilirseniz memnun olurum.

(txt to jar kullandım, çalışıyor ama yatay halde okumayı keşfedemedim onda mesela... )

Laz¥

Laz¥

Üye
guzel paylaşım saol

metintini

metintini

Üye
programı şimdi indirdim ama herhangi bi pdf dökümanına tıkladığınızda programın açması gerekiyor

:oke:
reklam yapmışsın :nono:

asigsasi

asigsasi

Üye
Teşekkürler

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
3600 silde teline e-kitap arıorm acil bi şekilde.. bilenler ve elinde olnlar [email protected] adresine mail atabir mi...

ChieF_

ChieF_

Üye
yauu kardeş saolasında gercekten bunun içine nasıl jar uzantılı kitapları çakıcaz ... bide ona yard. olursan süper olar walla . . .

jediknightx

jediknightx

Üye
hocam bu programı telefona attık ama hangi tür kitaplarda açılıyor ve hep en başta bir menü çıkıyor başka bişey yok nasıl okuycaz bir kitabı ve bunansaıl kitap atıcaz;herkes teşekkür etmiş ama çok az insan bizim gibi sormuş

Üst Alt