BoMBaLaMa[TR] Tam 29 Python Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
burak_38_38_

burak_38_38_

Üye
    Konu Sahibi
Tarih: 31/12/2012
Saat: 19:09

Evet Arkadaşlar Bugün Yılbaşına Özel Bir Program Yazmak İstedim

Ve Yazdımda

Programın İsmi:
BoMBaLaMa[TR]

Kaç Python Uyguluması İçerir: 29 Python Uygulaması İçerir " Ve hepside türkçedir "

Not: Programın İçindeki Tüm Programlar
Alıntıdır. Bazı Arkadaşlar Değişik Python uygulamaları görsün diye tüm yazılmış olan programların içindeki tüm programları bu programa ekledim.

Fazla Söze Gerek Yok Buyrun Programdan Resimler:

Programdan Resimler bu kadar.

Buyrun Buda link:

Bilgi: Python programı nasıl yazılır diye sorarsanız yada java oyun nasıl türkçeleştirilir diye sorarsanız bana mesaj atın elimden geldiği kadar yardım edeyim size

Not: Python Olmadan Çalışmaz !

• Beğen
Tepkiler: trgy068 ve Reşwan
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

burak_38_38_

burak_38_38_

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil

-teyo-

Üye
teşekkürler

burak_38_38_

burak_38_38_

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Linki yenilermisiniz.

burak_38_38_

burak_38_38_

Üye
    Konu Sahibi
en kısa sürede linki yeniliyorum arkadaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt