BOMBAAA 2 .s60v3 Gangstar Miami Vindication TÜRKÇE Türkçe + Özel Tanıtım (By_Sivaslı)

Sponsorlu Bağlantılar

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
BOMBAAA 2 .s60v3 Gangstar Miami Vindication TÜRKÇE Türkçe + Özel Tanıtım (By_Sivaslı)
BU OYUNUN İPAD VİDEOSU AMA GÖREVLER VE KULLANILAN ARAÇLAR AYNITanıtım:Onlarca GörevBY_SİVASLI 0 Türkçe OyunOYUN HİKAYESİMiami'nin çete hayatına gir ve Amerika'nın en çılgın şehrinin sokaklarında nefes kesen bir maceraya atıl. Gangstar: Miami Vindication, cep oyunlarında gelmiş geçmiş en sürükleyici hikayeyle, şehrin en ateşli kapalı ve açık hava mekanlarıyla karşında. Rakip Armada çetesini hakla, kaçırılan küçük kardeşini kurtar ve şehrin kralı sen ol! Normal arabalar ve motorsikletlerden, jet-ski ve helikopterlere kadar, kullanabileceğin yeni araçların tadını çıkar! » Görev: Miami'nin çete hayatına gir ve şehrin çılgın sokaklarında nefes kesen bir maceraya atıl.oyunda helikopter kullanıyorsunuz ve oyunda birine çarptığınızda haberlerde sizden bahsediyorlar.Oyun www.symbianjava.tr.gg adresinden alınmıştır

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: prince2hakan, meryem038, mertmese ve 6 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
not: oyunda helikopter kullanıyorsunuz ve oyunda birine çarptığınızda haberlerde sizden bahsediyorlar

----------Eklendi @ 12:03:48 ---------- Yazıldı @ 12:02:15 ----------

TEŞEKKÜR ET butonuna basmayı ve YORUM YAPMAYI unutmayalım

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
www.symbianjava.tr.gg de bulabileceğiniz türkçe oyunlar:*High School Hook Ups Türkçe -Splinter Cell Conviction Türkçe - CSI Miami Bölüm 2 Türkçe - *Gangstar Miami Vindication Türkçe - Ea Mobile Cluedo Türkçe - *Miami Nights 2 Türkçe - Paris Nights Türkçe - Date or Ditch Türkçe - Monopoly Türkçe - Command & Conquer Red Alert Türkçe - * işareti bulunanlar maxi forumda bulunmaktadır...

HawkNY

HawkNY

Üye
monopoly bitti mi

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
Evet monopoly here and now türkçe olarak 240x320 hazır

----------Eklendi @ 13:57:48 ---------- Yazıldı @ 13:55:28 ----------

yakında paylaşırim

Hades92

Hades92

Üye
Tesekkürler güzel calısma

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Splinter Cell Conviction Türkçe Ve Daha Birçok Türkçe Oyun Için ı ziyaret ediniz...
Bazı Türkçe Oyunlar
CSI MIAMI BÖLÜM 2
MONOPOLY
PARIS NIGHTS

gencosman19

Üye
Teşekkürler

Furkan Tas

Üye
tesekkurler paylasim icin

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler

aLp!!

aLp!!

Üye
oyunda bi hata var kardeş.. oyunda ilk görevi bitirdikten sonra out of memory hatası veriyor..

----------Eklendi @ 19:59:16 ---------- Yazıldı @ 19:58:28 ----------

bi çözüm bulabilirsen sevinirim :dry:

djrapcix

Üye
çok sağol

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
teşekkürler kardeş emeğine sağlık

aliemreyetgin78

aliemreyetgin78

Üye