Bomba Sesleri Sürekli Geliyor Bi sorun olur mu ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Bomba Sesleri Sürekli Geliyor Bi sorun olur mu ??
Hatayda sınıra yakın ilçede oturuyom sabah akşam bomba sesleri duyuyoruz bize bişi olur mu acaba uçağıda düşürdük zaten :(

alaStar

alaStar

Üye
Korkma kardeşim sınırda askerler süs için mi duruyor sen korkmadan uyu diye varlar

• Beğen
Tepkiler: ahmetkartal
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
ama reyhanlı patlamasını gördük ne oldu bide kiliste suriyedeki çatışmadan bomba düşüyor şuanda hatayda olaylar var yani bomba düşebilir patlamalar çok şiddetli her 5 dk da bir ses geliyor evin camları arada titriyor :(

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
allah hiçbir millete şavas vermesin Allah Bize Bir İstiklal Marşı Daha yazdırmasın çok kötü vallahi :(bu arada kardeş sen istanbulda oturmuyormuydun :D hatta baban tırcıydı telefonuna yanlış rom atmıştın yardım etmiştim :) hatırladınmı

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
allah hiçbir millete şavas vermesin Allah Bize Bir İstiklal Marşı Daha yazdırmasın çok kötü vallahi :(bu arada kardeş sen istanbulda oturmuyormuydun :D hatta baban tırcıydı telefonuna yanlış rom atmıştın yardım etmiştim :) hatırladınmı

:) evet hatırladım ama istanbulda oturmuyorum öke birşey mi dedim ?

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
öyle hatırlıyorum :)

Aligzl94

Aligzl94

Üye
neresindensin?

Aligzl94

Aligzl94

Üye
samandağne mhel metik7ed

TurboCall

TurboCall

Üye
Allah Yardımcınız Olsun Ama Askerlerimiz Koruyor Vatanı Sağlıcakla Kalın.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Allah tüm insanlarımızı korusun benim kız arkadsımda kiliste oturuyor bende çok endişeleniyorum ama korkma kardeşim Askerimiz var sınır güvenliğimiz onlara emanet

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar yanlış anlaşılma var ben sitede 3 kişinin alevilere ve suriyedeki katliyamlara alaycı şekilde yaklaşan kişilerin bu sayfadan ders çıkartmaları için yazdığımı söyledim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ya arkadaşlar yanlış anlaşılma var ben sitede 3 kişinin alevilere ve suriyedeki katliyamlara alaycı şekilde yaklaşan kişilerin bu sayfadan ders çıkartmaları için yazdığımı söyledim
Pekala. Lütfen konulara Türkçe dışında yorum yazmayalım, gördüğünüz gibi böyle yanlış anlaşılmalar olabiliyor.

Ekleyeceğiniz bir şey yoksa konuyu kapatacağım!

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Pekala. Lütfen konulara Türkçe dışında yorum yazmayalım, gördüğünüz gibi böyle yanlış anlaşılmalar olabiliyor.

Ekleyeceğiniz bir şey yoksa konuyu kapatacağım!

ekleyeceğim birşey kalmadı umarım saygısızlık yapanlar ve bilmeden konuşanlar bu konudan ders çıkarmıştır

messevim

messevim

Üye
Bu üç kişi kimmiş ?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
ekleyeceğim birşey kalmadı umarım saygısızlık yapanlar ve bilmeden konuşanlar bu konudan ders çıkarmıştır
Açık olmak gerekirse konuda ders mahiyetinde her hangi bir yorum göremedim! Her neyse daha fazla uzatmak anlamsız. Sizler, kendinize ya da yorumunuz nezdinde başkalarına saygısızlık yapıldığını düşünüyorsanız, bu yorumları şikayet ederek bize bildirin lütfen.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
Onlar kendilerini biliyor boşverin
umarım ders çıkarmışlardır sadece bu konumdan değil diğer konularımdanda ...
Merak ettiğim şey senin bu konun dan ne tür bir ders çıkaracakları ? Sen konun da sadece bomba sesleri geliyor yazmışsın. Bundan ne tür bir ders çıkarılabilir ?

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:locked:

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949, mehsevim ve İhtiyar007
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt