BOMBA!!! Cepten görüntülü görüşme programı

Sponsorlu Bağlantılar

ferhatcf

Üye
slm arkadaşlar bu imichat proğramını nasıl iptal edebilirim tel den kaldırdım ama hala imichat ten mesaj geliyor yardımcı olursanız sevinirim.

iyimser123

iyimser123

Üye
teşekkürler

Thales

Üye
Çok Hoş... Teşekkürler

chakır66

chakır66

Üye
kaç kontör gidiyor

sezen73

Üye
çok teşekürlerrrr harikasınız

kardelenahmet

kardelenahmet

Üye
kart okuyucudan yüklüyorum tlf alıyor anca yükleme hatası diyor.
acaba neden?
eskiden yüklüyordum.

turgayaydın

Üye
7610 da calısır mı?

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Arkadaşlar bu imichat programını ben kullanıyorum çok güzel bisy.Forumda paylaşılmış ama kimse doğru düzgün yazmamis deneyimini.Ben anlatıyorum,

bu programı görüntülü konuşulacak iki tlfna da yüklemeniz gerekiyor. Sis ve sisx şeklinde var galiba.Telefonunuza uygun olanı yükleyin.
Mesela bende N70 var abimde 6630 var ikimiz de yükledik.Programın içinde tlfn rehberiniz var.Ordan arayacağınız kişiyi seçip arıyorsunuz.Ama karşıda mutlaka program yüklü olmalı..
Karşıya uyarı gidiyor telefon çalıyor.Açınca karşılıklı olarak kameralar açılıyor iki taraf birbirini görebiliyor.Aynı msn gibi karşılıklı msjlasilabiliyor. Eğer konuşmak isteyen olursa arama (yes) tuşuna basılı tutup 10 saniye ses kaydediyor tuşu bıraktığında ses karşı tarafa gidiyor.Karşı taraf da aynı şekilde cevap verebilir ama ses ve görüntüler karşıya 5 saniye falan sonra gidiyor.

GELELiM üCRETE..
eğer bu programı wifi adsl ile falan kullanırsanız ücret ödemezsiniz. Ama normal internet ile kullanırsanız,
dakikada yaklaşık olarak 200 kb harcıyo.Bu da vodafonda dakikada 1 kontor eder.Turkcelli bilmiyorum.Ben vodafon internet paketi kullanıyorum.

Program hakkında başka sorusu olan varsa bana e-mail atabilir ;)
[email protected]

jackalx_06

jackalx_06

Üye
eline sağlık.

djkeles

djkeles

Üye
gereklı bır program ama artık lazım olmayacak (3g)

aagraa

Üye
yaa bende Samsung Star var o telefonda bu programi kullanabilir miyim ? varsa yollar misin ? bekliyorum lütfen simdiden tesekkur ederim yardımin icin sağol..

PAULA

PAULA

Üye
N73 te denedim olmuyo ,desteklemiyor bu uygulama

-berq-

-berq-

Üye
saol ama kontör falan gitmesin :S