BOMBA!!! Cepten görüntülü görüşme programı

Sponsorlu Bağlantılar

a.348

Üye
teşekkürler :tşk::yuru

ortyy

Üye
eline saglik

bluered10

bluered10

Üye
şimdi ki sürüm 1.17 çıktı ve haftalık 10 tl oldu

yanlic35

yanlic35

Üye
sakın yüklemeyin eskiden ücretsiz bi uygulamaydı şimdi ücretli bağlanırken sms gönderiyo her sms 10tl haberiniz olsun.

gececi_21

Üye
bedava interneti olandan da para kesiliyor mu peki

polat5_20

Üye
inşallah calısır teeedsekürler

mert9000

Üye
sağol

cekvan65

Üye
emeyinesalık kardeş boljans:alkis

asabi67

asabi67

Üye
3g die bisey var aslında ....​

aristo06

Üye
ne 3g si ne wirelessi bilader?

program subscribe yani abonelik yaptırıyor, ve parayı çeken firmada artımobil diye bir sms vurguncusu. vodafonu aradım MH telini verdiler ama telefon sürekli kapalı bu üçkağıtcılar ile hesabımız bitmedi daha.

enex

Üye
teşekkürler

Hasan

Üye
e51 de çalıstırabilen var mı?

pinati25

Üye
tesekkür ederiz

Isakazan

Üye
bende nokia E66 var programı destekleyen telefonlar arasında ama hiçbir rar dosyasını çalıştırmıyo dosya bozuk hatası veriyor neden olabilir?

serkanoloji

serkanoloji

Üye
arkadaşlar programı yukledim ve güncelleştirme istedi yaptım. Daha sonra birkaç soru sordu nick girmemi istedi ve sonrasında 50 kuruşum gitti. Bilginize.

Engin_ER

Engin_ER

Üye
skype, nimbuz, ve 3G var iken ne gerek var ismini bilmediğimiz şeyleri yüklemeye

ziya-ak

Üye
Teşekkürler

sdrs

Üye
fring kullanın arkadarlar. Androitler de de var. Msn de ekleniyor. Fringler arası görüntülü görüşme de var

_Son_

_Son_

Üye
Görüntülü konuşma Çalışıyor Arkadaşlar Ama karşıki taraftada aynı program olması gerekiyor...

alperentpl

Üye
ne yani c serisi hiç bir telefonda olmuyo mu? bende c6-01 var bu program açılmaz mı.açılmazsa tavsiye edebilceğin bir program var mı

Üst Alt