BOMBA!!! Cepten görüntülü görüşme programı

Marsol

Üye
Bu çin programi gorusurken kayit yapiyo fark ettiniz mi? Bu yonuyle pek sevmedim

--------------- Ekleme ---------------

Bu çin programi gorusurken kayit yapiyo fark ettiniz mi? Bu yonuyle pek sevmedim ama paylasim icin cok tskrler....

coolll

Üye
görüşme internet üzerinden bedava diyosun ama hocam görüntülü konuşacaksan aramayı şebeke üzerinden gerçekleştiriyor. denediğin zaman göreceksin kontör olayını. güzel bir proğram ama görüntülü konuşma ücretli sesli konuşma ücretsiz oda bas konuş tarzı bişi 10 saniye basıyosun konuşup karşı tarafa gidiyor.

Nokia 5800 Expresmusic Uyumludur arkadaşlar orda yazan modeller tamamen sallama..

şu internet dediğin zımpırtı su mu oluyor yanı prg ram suylamı çalışıyor [epey bilmiş kardeşim] bence dk 50 kontörden aşağı atmaz herhalde wilan da denedin

fazo

Üye
eline sağlık kardeş

BOZO11

Üye
sadece japonlarla konuşuyorsun ama güzel bişey
emeğine salık

catex2

Üye
mnyk bi programdır yükleminizi tavsiye ederm

Pendik

Üye
Eline sağlık kardeşim bende E71 NOKİA var uygulama geçersiz kıldı.Başka bombaların varsa patladabilirsin teşşekkürler.

cepte görünyülü görüşmenin sis veya jar dosyasi varmi ÜMİT BAHADİR

Bu program cok guzel arkadaslar ben kullanıyorum.isterseniz japon ve çinli kızlarla tanısabilirsiniz.ben n95 wlanla kullanıyorum super.eger gprs ile kullanırsanız cok az bir kontur yer...

gokhanba

Üye
Sağol varol.Bende n80 var daha denemedim ama mutlaka güzel olacağını tahmin ediyorum.Şimdiden sana teşekkür ediyorum.