Bolt son sürümü tüm hatalar giderilmiştir facebook ' tan video izleniyor

Sponsorlu Bağlantılar

Master_sezer

Master_sezer

Üye
    Konu Sahibi
Bolt son sürümü tüm hatalar giderilmiştir facebook ' tan video izleniyor
Bolt son sürümü tüm hatalar giderilmiştir facebook ' tan video izleniyor bolt un son face den video izlenme özelliği eklendi burdan indirin güle güle kullanın şu an bolt tan yazıyorum

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: polowood3, pursewarden, serdar2975 ve 5 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
TeşekkürLer ..

murat3318

Üye
saol dostum güzen paylaşım ama benim 6630da kasıyor ama gerçekten iyi.

http://www.maxicep.com/s60-yazi-ekran-dil-araclari/forumdaki-en-iyi-font-bu-438935.html

xxtehlikelixx

xxtehlikelixx

Üye
Kardeş bunun boyutu çok küçük 6630 da çalışırmı bu acaba?

Master_sezer

Master_sezer

Üye
    Konu Sahibi
Evet Çalışır

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
eğer bu çalışıyosa varyaaa...
ömür boyu N70 kullanırım ben :D
çünkü tek eksiim faceden video izlemek. dokunmatik siteden indirip izliyorum ama boltta hemen izlemek daha güzel olur. hemen indiriyorum. teşekkürler :)

Master_sezer

Master_sezer

Üye
    Konu Sahibi
eğer bu çalışıyosa varyaaa...
ömür boyu N70 kullanırım ben :D
çünkü tek eksiim faceden video izlemek. dokunmatik siteden indirip izliyorum ama boltta hemen izlemek daha güzel olur. hemen indiriyorum. teşekkürler :)

evet çalışıyor rica ederim

bayon

Üye
ya bende video oynatmıyo play e basıyorum ama bekliyo sonra tekrar başa dönüyo gibi bişi oluyo sizce niye :D

serci529

Üye
teşekkürler :)

harock

harock

Üye
onur video ayarını yapıcan predenceden ilk video ya no de 2.sine ok de artık oynatır ;)
@paylaşan arkadaş jar paylassaydin ya :D

• Beğen
Tepkiler: dejavuu61

bayon

Üye
onur video ayarını yapıcan predenceden ilk video ya no de 2.sine ok de artık oynatır ;)
@paylaşan arkadaş jar paylassaydin ya :D

Ya video ayarı saydam gözüküyo bende nedn ki + video oynatırken yes veya no gibi bi seçeenek çıkmıyo ki no diyeyim ilk videoya :D

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
dostum video ayarına gir orda ufak bi video oynatma penceresi çıkar.
(Etkin tercihinde Uyarı sesleri açık olsun) playe bas video loading dedikten sonra oynarsa videonun altında "could you watch above the video?" gibi bi soru vardır ona Yes de. Eğer video oynamazsa No de, yeni bi video penceresi daha açılır. Yine videoy oynatmaya çalış muhtemelen bu sefer oynar. Oynarsa Yes de oynamazsa No de.
No dersen bolt tan video izlemeye çalışırken bolt onu 3gp şeklinde indirmeye çalışacaktır

Master_sezer

Master_sezer

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşın Dediği Gibi Yap Olur

bayon

Üye
dostum video ayarına gir orda ufak bi video oynatma penceresi çıkar.
(Etkin tercihinde Uyarı sesleri açık olsun) playe bas video loading dedikten sonra oynarsa videonun altında "could you watch above the video?" gibi bi soru vardır ona Yes de. Eğer video oynamazsa No de, yeni bi video penceresi daha açılır. Yine videoy oynatmaya çalış muhtemelen bu sefer oynar. Oynarsa Yes de oynamazsa No de.
No dersen bolt tan video izlemeye çalışırken bolt onu 3gp şeklinde indirmeye çalışacaktır

2.videoda oldu tamamdır çok teşşekkr ederim yardımlarınız için :))

LoRDoFBLaCK

Üye
Teşekkürler

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
eyvallah.. Güle güle kullanın :)

Master_sezer

Master_sezer

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim Begendiyseniz Ne ala Bana

misafir484

misafir484

Üye
teşekkürler

hakan11gezginci

Üye
arkadaş e71 e kurdum özellikle i harfine ve bazı harflere basamıyorum ne yapabilirim ürümündenmi yoksa tel ayarlarındanmı

Üst Alt