[Boldbeast] Nokia Call Recorder Advanced Edition v2.80(0) S60v3/S60v5/S^3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Boldbeast] Nokia Call Recorder Advanced Edition v2.80(0) S60v3/S60v5/S^3 Unsigned
Symbian cihazlarda bip sesi olmayan arama kaydı uygulaması.

Özellikler:

• 100% no beep on both sides! 100% perfect recording with no audio gaps in AMR/WAV clips!
  • Record phone call automatically or manually, save important conversations as your will.
  • Record voice memo, meeting, lecture etc, make your phone as a dictaphone.
  • Manage recorded clips, search, play back, view, delete, copy, move, send etc.
  • All devices even those with few keys like Nokia N8 can use hotkey to start/stop recording conveniently.
  • Record all calls, or some of the calls according to the Include List/Exclude List.
  • Send clips via MMS/Email/Bluetooth/Infrared.
  • Total Disk Limited can be set. The oldest clips will be erased automatically when the total size of clips exceeds the setting value.
  • Privacy protection, prevent all other softwares to access your recorded clips.
  • Password protection, prevent unauthorized access to the software.
  • User friendly, easy to use!
Yenilikler:

• Added features 1. Auto Record Mode can be disabled in Basic edition now.
  • Fixed bugs 1. Phone call recording no longer starts at the dailing phase, it starts at the connected phase instead.
    2. During phone call recording if a message is received the message indicator will perform normally now.
    3. Some other minor bugs are fixed.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: infazcı, 09taner, doping18 ve 13 diğerleri

osmanlikoyu

osmanlikoyu

Üye
mrb, E72 kullanıyorum,sertifika aldım ama yükleme esnasında sertifika haası veriyo.programın normal trial versionunu yüklüyor ama buradaki programda sertifika hatası veriyo sebebi nedir yardım lütfen?
<NOT: sertifikanlandırmayı yaptım..(bilgi)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mrb, E72 kullanıyorum,sertifika aldım ama yükleme esnasında sertifika haası veriyo.programın normal trial versionunu yüklüyor ama buradaki programda sertifika hatası veriyo sebebi nedir yardım lütfen?
<NOT: sertifikanlandırmayı yaptım..(bilgi)
Sertifikalandırmayı yaptıysanız sorun olmaması lazım. Ben kendi telefonumda denedim, sorun yok.

osmanlikoyu

osmanlikoyu

Üye
sertifikayı Nokioteca sayfasından aldı sorun olabilir mi? OPDA sitesinden henüz alamadım 4 gün oldu göndereli ses yok.. Programı yükleyemiyorum devamlı hata veriyo? HELP PLS...

NOT:E72 için bu programm dimi ? progrogram yanlış olmasın..uyumlu bu olması lazım herhalde?

osmanlikoyu

osmanlikoyu

Üye
???

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

samettekin

Üye
N 95 te güvenilemeyen korumalı... yüklenemiyor.

wer50ni

Üye
sertifikayı Nokioteca sayfasından aldı sorun olabilir mi? OPDA sitesinden henüz alamadım 4 gün oldu göndereli ses yok.. Programı yükleyemiyorum devamlı hata veriyo? HELP PLS...

NOT:E72 için bu programm dimi ? progrogram yanlış olmasın..uyumlu bu olması lazım herhalde?

kardeş Nokioteca sitesi sadece Hellox için sertifika verildiğini konuda yazmışlardı ben de obda yi bekliyorum

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:tşk:

nokitel

Üye
teşekkürler çok güzel bir program bip sesi falanda yok...

karslan

Üye
eyvallah birader sagol calıstı

[alikan]

[alikan]

Üye
Bu programda kaydedilen ses dosyalarını E de nereye attıgını söyleyebilecek var mı. Bulamadım. Bir de kendimiz istersek kayıt nasıl başlatıyoruz bu her konuşmayı oto kaydediyor.

discogolf

Üye
[alikan];3940500' Alıntı:
Bu programda kaydedilen ses dosyalarını E de nereye attıgını söyleyebilecek var mı. Bulamadım. Bir de kendimiz istersek kayıt nasıl başlatıyoruz bu her konuşmayı oto kaydediyor.

ben de bulamıyorum.. sadece programdan dinleyebiliyorsunuz kayıtları. Drive E: diyor ama hiçbir şekilde gözükmüyor kayıtlar nereye kaydedildiğini bulan var mı ?

saloflow

Üye
bende e55te kullanıyorum süper ama kısayolu kamera 2 defa basma olarak ayarladım diğer türlü tuşlar işlevde sorun yapıyor

• Beğen
Tepkiler: Sensation

uzil-real

Üye
bundada bip sesi geliyor

nesto3

nesto3

Üye

telefonu hacklemen lazım.

jjuventuss

jjuventuss

Üye
kayıtları eger e ye kurduysanız e/private/20044d75/pcclip icine atıyor dostm

sedat988

Üye
teşekkürler

major38

major38

Üye
Ben kurdum bir sürü telefon görüşmesi yaptım sadece ilk 4 görüşme çok güzel sonrası hızlandırılmış şekilde çıkıyor sesler bir el atarsanız sevinirim. ayrıca program Seçeneklerden hakkındaya girdiğim zaman cihazınız kayıtlı değil diyor. galiba kayıt olmak gerekiyor. Onu nasıl yapıyoruz arkadaşlar :hmmm

Üst Alt