[Boldbeast] Boldbeast Recorder v3.20(0) S60v3/S^1/S^3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
arkadaslar uzun bir araştırmaya koyuldum nerdeyse hemen hemen kayıt proğramlarını kurdum nokıa c5
denedim boldbeast bib ses yok yalnız sesi gidip gelmeyle kaydediyor ve bir kaç aramadan sonra
kaydetmiyor s60v5 proğramı bu daha mantıklısı en iyi kaydeni arıyorum bir tane forum buldum
net kaydediyor çok güzel bib sesi yok bir ayarı var( beep during call)burası (disabled) olacak
harika nokıa c5 sonunda menmun kalacağım ses kaydı buldum sizinle paylaşmak ihtiyacı duydum
ayrıca bir ayarı var imei adresine ses kaydını gönderiyor bak boldbeast bu uygulamayı yeni çıkardı
ses gayet çok net alıyor şayet ben uzun bir zamandır cep proğramlarıyle uğraşıyorum çoğu kapandı
sitelerin maxicep.e çok teşekür ederim bize yardımlaşmada ve paylaşımda emeği geçenlere teşekür ederim
işte bibsiz ve sesi çok net kaydeden boldbeast ten daha güzeli forumda buldum denedim işte link

http://www.maxicep.com/symbian-3-ca...60v3-s-1-s-3-unsigned-583848.html#post4259428

- - - Eklendi - - -

Tüm işitme bip sesi sadece profil ayarlarını gidin ve uyarı sesleri devre dışı bırakmak i E51, N73, E52, E71, E71, müzik express yüklü olan tüm cihazlarda çalışır

serotonin

serotonin

Üye
Biri kendimin olmak üzere 2 ayrı N8'e Boldbeast 3.30 Advanced (orjinalinde Türkçe dil desteği bu sürüm ile eklendi) sürümünü 19.99$ PayPal ödeme seçeneği ile satın aldım.(K.kartı ile ödeme seçeneği de var sitede)Mükemmel ötesi kayıt yapıyor.Orjinal sürüme verdiğiniz 19.99$ yapılan iş için gerçekten hiç de önemli değil.Bip'siz,temiz ve net kayıt için gerekli.Tavsiye ederim.

MaxipmaN

Üye
:tşk:

Üst Alt