Bol Bol Fıkra Bol Bol Gülücük:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Bol Bol Fıkra Bol Bol Gülücük:)
Sıkılmadan okursunuz umarım
:)
Öğretmen derste çocuklara sormuş:
çocuklar kim cennete gitmek ister Temel hariç bütün öğrenciler parmak kaldırır öğretmen Temele sorar:
temel sen niye parmak kaldırmıyorsun
Temel şu cevabı verir:
-annem dediki okuldan sonra hemen eve gel

--+--

Temel çok para kazanmış. Ailece lüks bir lokantaya gitmişler. En pahalı şarabı seçip ısmarlamış.
- Garson “ Hangi yıl tercih ederdiniz, diye sorunca,
- Temel “ Pi mahzuru yoksa hemen isteyrum.”

-+-

Temel ve dursun yaz tatillerinde Antarktika'ya gitmeye karar vermişler. Uzun bir yolculuktan sonra buzlar diyarına varmışlar. Bir rehber bulamadıklarından kendileri gezmişler uzun buz ovalarını. ertesi sabah bir rehberle anlaşarak kıtanın en güzel yerlerini rehber eşliğinde gezip merak ettiklerini soruyorlarmış. Bir ara Temel rehbere seslenerek
- " Pardon burada hiç beyaz kadın var mı ? " diye sormuş,
- Rehber "Tabiî ki var, buradaki kadınların yüzde doksanı beyazdır" demiş.
- "Peki siyah kadın var mi?"
- "Eh bir kaç tane var bu civarda"
- "Pekİ siyah beyaz kadın var mı" rehber son derece şaşkın bir şekilde
- "Tabiî ki hayır ben hiçbir yerde rastlamadım böyle kadına" Cevaptan hiç de hoşnut kalmayan Temel Dursun'a dönerek
- " Ula dursun yoksa dün akşamkiler penguen miydi?????".

-+-

Temel oğluna parmakların isimlerini öğretiyormuş."Bak uşağum bu baş, bu işaret, bu orta, bu yüzük ve buda serçe parmak. Anladınmı?"oğlu kafasını sallayarak hayır demiş.Temel bir kez daha anlatmış ve tekrar sormuş " anladın mı uşağum?".Çocuk tekrar hayır demiş.Bir daha, bir daha derken en sonunda çocuk anladım deyince, Temel elini sallayarak "bak bakalım bir de karıştırarak sorayım" demiş

-+-

Temel Almanya'ya işçi olarak çalışmaya gider. Uçaktaki koltuğunun hemen yanında dünya tükürük şampiyonu oturmaktadır. Adam bir tükürür ve tükürük Temelin kulağının yanından mermi gibi geçer.
- Adam: "Ben 96 olimpiyatları dünya şampiyonu Almanya'dan Hans" der. Temel tabi şaşırır. Bir müddet sonra adam bir daha tükürür ve tükürük Temelin kafasını sıyırarak gider.
-Hans: "Ben 2000 dünya tükürük şampiyonu hans"der. Temel artık dayanamaz ve Hans'ın suratının ortasına tükürür.
-Temel: "Daha acemiyim." der
-+-

- Paluklar neden konuşmiyi temelciğum
- Paşini akvaryuma sok anlarsin,Fadimeciğum

-+-
Cep Telefonunun ilk çıktığı zamanlar. Kahveci Mustafa yeni bir panasonic cep telefonu almış. Hava atmak için o akşam bara içmeye gitmiş. Gecenin ilerleyen saatlerinde gözü cep telefonuna takılır cep telefonunda (cep telefonunun çekmediği yerlerde telefonun ekranında yazan) ŞEBEKE ARIYOR yazısını görür. Barda fazla gürültü olduğundan telefonu alır ve dışarıya çıkar. Dışarı çıktığında telefondaki şebeke arıyor yazısı haliyle silinir. Kahveci Mustafa şaşırır. İçeri girer Şebeke arıyor dışarı çıkar birşey yok. Kim Lan Bu Şebeke ikide birde beni arıyor der.

-+-

Çocuklar biliyormusunuz?Dünya üzerindeyerçekimi kanunu sayesinde duruyoruz.
-Peki öğretmenim bu kanun kabul edilmeden önce nasıl duruyorduk?

-+-

Guvatr hastası adam otobüse binmişti ama çocuğun biri gözlerini dikmiş ona bakıyordu. Çocuğun bakışlarından adamcağızın sinirleri bozuldu ve "Bana bakmaya devam edersen yerim seni!" deyince çocuk cevabı verdi: Önce boğazındakini yut sonra sıra bana gelsin!

-+-

Bir tavsan ormanda kosarken esrar saran bir zürafa görür. Ona:
- Dostum Zürafa içme bunu sagligina zararli kosalim form tutalim der ve
baslar bunlar kosmaya.
Biraz sonra kokain çekmeye hazirlanan bir fil görürler ve
- Fil arkadasim kokaini birak gel bizimle koş beraber form tutalim
diyerek ikna eder. Biraz kostuktan sonra kendine eroin enjekte etmeye hazirlanan aslani görürler.
- Sevgili aslan kardes batirma kendine bunu gel bizimle koş sana da
iyi gelir der ve aslan yaklasir tavsana ve yumrugunu indirir tavsanin suratına. Digerleri şaşkın;
- Niye yaptin bunu iyiligimizi istiyordu.
- Bu her extacy aldiginda ormanda deli gibi kosturuyor bizi...

-+-

Adamın biri ölüp cennetin kapısına dayandığında cennetin baş meleği durdurur onu.
-İçeri almadan önce sorularıma cevap vermelisin? Hayatın boyunca tam anlamıyla iyi bir iş yaptın mı bakalım?
Adamcağız uzun uzun düsünür hafızasını zorlar ama ne yazık ki yaptığı iyi bir şeyi hatırlayamaz. Melek tekrar sorar.
-Peki bari söyle hiç cesaret gerektiren bir şey yaptın mı hayatında?
Adam hemen atılır gururla.
-Yaptım tabii!
-Anlat bakalim neymiş bu cesur iş?
Adam anlatmaya baslar.
-Ben futbol hakemiydim. Trabzon'da bir Trabzonspor-Fenerbahçe maçını yönetiyordum. Maçin son dakikasinda Trabzon aleyhine penalti çaldim.
-Vay canına gerçekten cesurmussun sen hadi geç bakalim!
Cennetin kapıları açılır. Bizim hakem tam geçecekken melek merak eder:
-Ne zaman olmustu bu maç?
-Asagi yukarı üç dakika oluyor biteli...

-+-

Temel paraşüt satıyormuş DursunTemelden paraşüt istemiş Temel vermiş. Dursun demiş ki
- ya patlarsa! Temel de demiş ki patlarsa gelir değiştirirsin

-+-

Bir Makine Mühendisi Bir Elektrik Mühendisi ve bir Bilgisayar Mühendisi bir gün eski bir araba ile yola çıkmışlar. Issız bir otobandan geçerken araba aniden durmuş baktılar çalışmıyor Makine Mühendisi
- Ben simdi hallederim!" diyerek atılmış önce arabanın altına yatmış kaputu açmış bir kaç girişi sıkıştırıp bir kaç yere çekiçle filan vurmuş ama tik yok! Başı eğik arabaya geri dönmüş.
Bunun üzerine Elektrik Mühendisi atılmış hemen o da elektrik girişlerini sigortaları kontrol etmiş kablolarla oynamış ama hareket yok! Bunun üzerine ikisi birden dönüp
Bilgisayar Mühendisine bakmışlar. Sıranın kendisine geldiğini anlayan Bilgisayarcı
- Eeee şey arabadan bir çıkıp tekrar girsek?

-+-

Bekarlık

(B)eynini kullan
(E)lini sallasan 50si
(K)alp acısıda neymiş
(A)cı aşkın ta kendisi
(R)ahatla gevşe biraz
(L)imon at
(I)hlamuruna
(K)endine gel artık
(S)evgide neymiş aldanma
(U)fukta yeni mutluluklar var
(L)azım olcak sana bunlar
(T)epemin tasınıda attırma
(A)nla sende artık
(N)e diye bu bocalama
(L)ord kesildi başıma
(I)kınma sıkılma
(K)endini kasma
(T)akıl sen de bana
(I)ssız adada gibi kalma ortada
(R)esmen BEKARLIK SULTANLIKTIR ASLINDA

:)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
:ehe:ehe:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt