BMW'den Anlayanlar Acil Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
    Konu Sahibi
BMW'den Anlayanlar Acil Lütfen
Arkadaşlar şimdi bizde 89 model 250TD Mercedes var. Babam artık yeni araba almak istiyor. Arabamızı 25.000 TL ye satacağız ve onun yerine yine bir Alman arabası almak istiyoruz. Ben BMW 3.20d lere hastayım. 2004-2006 arası modellerin fiyatları neden çok uygun ? Bizim Mercedes 0.30 krş/km yakıyor acaba BMW'ler ne kadar yakar ? Vergileri ne kadardır ? Kaskoları ne kadar olur ? Yardımlarınızı bekliyorum...

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Sahibindende 89 model 25 bin tl'ye gri rengi detayında kahve rengi diye onaylayıp hatta ilanınız

Eğer hem yüksek fiyatla hemde öyle bir uslüp'la ilan açarsanız zaten satamazsınız ve o tür ilanlarda artık o site dikkat ediyor,çok geçmeden ilana son veriyor.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Arabanın yaşı büyük olduğundan vergi düşük olur. 0 alsan ödediğinin 2 katından fazla ödemen gerekebilir. Yakıt olayına gelincede 3.20 dizel alırsan tahminim 40 kuruş falan yakar ancak benzinlisi tabiki daha farklı olacaktır.

fk555897

fk555897

Üye
Araba alacaksan sana Mercedes C180'i öneririm. Vergileri baya uygun diye hatırlıyorum. 1200 TL yıllık vergisi var diye hatırlıyorum.

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Arabanın yaşı büyük olduğundan vergi düşük olur. 0 alsan ödediğinin 2 katından fazla ödemen gerekebilir. Yakıt olayına gelincede 3.20 dizel alırsan tahminim 40 kuruş falan yakar ancak benzinlisi tabiki daha farklı olacaktır.

Yasa çıkacak diyorlardı,yaşı küçük olan arabalar trafikte tehlike yarattığından vergisi daha yüksek yapılacakmış,birde 20 yaş üzeri hurdaya çıkma durumu var konu sahibinin aracını polis memurları hurda olarakta alabiliyor

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
    Konu Sahibi
Sahibindende 89 model 25 bin tl'ye gri rengi detayında kahve rengi diye onaylayıp hatta ilanınız

Eğer hem yüksek fiyatla hemde öyle bir uslüp'la ilan açarsanız zaten satamazsınız ve o tür ilanlarda artık o site dikkat ediyor,çok geçmeden ilana son veriyor.

o degil bizimki hem ilani yok sitede

esmeran3

esmeran3

Üye
Kardeşim bizde 3,20i var şehir içi 30 krş yakıyor yani bi fark yok ama o ilanı öyle vermeseydin keşke kimse aramak bile istemez :off:

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt