BMW Scooter C1 !

 • 19 Kasım 2010
 • 2394 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Bir yılı aşkın süredir uzun çabalar sonucu ilk scooter modelini piyasaya süren BMW en niheyetinde kendilerini motosiklet severlerin beğenisine sundu.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Avrupa motorsiklet enstitüsü düşük satış rakanları yüzünden krizle boğuşa dursun BMW ise bu olanları görmeksizin yeni scooter modelini halka kısmen tanıttı.
  Bu yeni modellerin arasında özellikle C1 adındaki elektrikle çalışan model dikkat çekiyor.Fiyatlandırması belli olmamasına karşın BMW farkıyla satışa sunulacağı tahmin edilmekte elektirikli C1 modelinin.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Son dönemde güç kavramının maksi scooter pazarında hakim olmaya başlaması ile beraber BMW Motorrad da kendi konseptinde performansı öne çıkarmayı uygun buldu. BMW; maksi scooter kavramını ''motosiklet&#8217;in mükemmel yol tutuş özelliğini scooter&#8217;ın şehirdeki kıvrak ve konseptsel konforu ile birleştirerek dinamik sürüş tecrübesini maksimuma çıkarma'' üzerine konumlandırıyor. Daha önce hiç bulunmadığı scooter pazarına adım atıcak olan BMW bakalım motorseverlerin ilgisi nekadar üzerine çekecek.
   


  Yazan: Mali Özdemir
 2. scooter lar 1000-2000 civarı ise bu bmw olduğu için en az 15000 tl vardır diye düşünüyorum
   
 3. ne yapsa yakışıyo sonuçta BMW
   
 4. karizma birşey olmuş hoş duruyor
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 23:21