BMW AC Schnitzer

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(zkz &#064; Nov 17 2005, 08&#58;29 PM) [post=210748]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bmw bu isi biliyor
bende kesinlikle alcagaim bi tane benim istedigim 3.30ci beyaz
[/b][/quote]
arkadaşım sana katılıyorum 3.30 cı ama benimki mümkünse siyah olsun vede m packet işte benim arbam

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Bence bu model daha güzel

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
kesinlikle katılıorum cihan kardeş bu daha iyi

slayer

Üye
koymayın su resimleri yaa.... İçim gidiyor...
sitenin adıda çok sexy&#39;ymiş....

snrers

Üye
işte bmw böyle yaptıgı zaman affetmiyo

Caine

Caine

Üye
almanların dünyada en iyi yaptığı iş yahudileri yapmak ve araba yapmak. birincisini bilmem ama arabalar konusunda muhteşemlerrrr. en beğendiğim modelll ah ahhh kaç bin euro bu? toyota satarsan alabilirmisin? veya takasa yanaşırlar mı

snrers

Üye
sanmıyorum Caine sende kac tane var toyota söyle ben bi ileteyim belki yanasırlar

ukalaboy

ukalaboy

Üye
makine delyyy

snrers

Üye
bitane direksiyondan cekilmi&#351; fotosu var cok tahrik ediyo insan&#305; dikkatli bak&#305;nca

darkred

darkred

Üye
ewet bu model 3.30 la kıyaslanamaz bile çook manyak bir otomobil.(uçak desem yanlış olamz diilmi ) ancak bende <span style="color:#3366FF">sa</span>bancı yada <span style="color:#FF0000">koç</span> ailesinin fertlerinden biri olmadığım için 3.30 la yetinmek zorundayım

keano

Üye
bu arabayi DTM de yada World touring car&#39;s da gorcekmiyiz acep bilen varmi? genelde hep M3 M5 oluyo ki onlarda deli otesi makinalar.... 6 serisini yaris bodykiti icinde gormek guzel olur

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
İlk mesajda ki araba rengi berbat Ama bu sayfa da ki ne laf yok.

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
mercedesin bi modeli var hatırlamıyorum ama ona benziyor

angelus_34

angelus_34

Üye
tek kelimeyle muhteşem BMW bu işi bilioooo yaw...

S1FR3K1R1C1

Üye
dehşet araba ya

snrers

Üye
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Nov 29 2005, 02&#58;40 AM) [post=217087]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ewet bu model 3.30 la kıyaslanamaz bile çook manyak bir otomobil.(uçak desem yanlış olamz diilmi ) ancak bende <span style="color:#3366FF">sa</span>bancı yada <span style="color:#FF0000">koç</span> ailesinin fertlerinden biri olmadığım için 3.30 la yetinmek zorundayım
[/b][/quote]

sebofb090

sebofb090

Üye
çok deli bi arabaymış bee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt