.blz uzantılı ngage oyunlarını yuklenmesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crawling

crawling

Üye
    Konu Sahibi
.blz uzantılı ngage oyunlarını yuklenmesi
ilk önce programları açıklayayım...
blz installer:ngage oyunlarının çalıştırılması için gerekli program...
seleq:bir dosya yönetici programı...
öncelikle telefonumuza seleq ve blz installer programını kuruyoruz sonra blz uzantılı ngage
oyununu telefona atıyoruz..sonra seleqi açıyoruz ve blz dosyasını bulup cut(kes) dioruz...
sonra geri gelerek e:\ klasörünü açmadan paste dioruz sonra çıkıoruz..menüdeki blz programın
a giriyoruz ve orda yuklemek istediğimiz oyunun ikonunu görüoruz ve install dioruz...sonra
çıkıp menüye baktığımızda oyunun ikonunu görüoruz ve artık oyunu oynayabiğiliriz..ama her
ngage oyunu her telefonda çalışmaz...ve bazı oynıyacakken oyun başlamadan hemen çıkıyorsa
oyun açlırıken hemen telefonun kapatma tuşuna bir kere basıp profil olarak geneli seçin ve
oynamayı başlayın..iyi oyunlar...
bundan sora işallah başka başlık açılmaz bu ngage oyunalrıyla ilgili

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
artık bu n gage oyunlarının yüklenmesiyle ilgili konu açılmaz umarım...

eep®om

Üye
Açıklama için teşekkürler.Bencede başka konu açılmaması lazım bu bilgilerden sonra.

Ozan

Ozan

Admin
Taşındı ..

KaKa

Üye
Arkadaşlar saçma bi soru olabilir bilmiyorum ama.. şimdi n-gage oyunlarından crash adlı oyunu indirdim.. içinden üç dosya çıktı ben bu oyunu nasıl telefona aktarıcam ? :unsure:

Ozan

Ozan

Admin
Blz uzantılı olmayan ngage oyunlarının yüklenmesi adlı başlığı oku yararlı dökümanlar bölümümüzde, yine burada ..

Birazdan yazıcam .. Okursun

Saygılar

rago

Üye
(6600 5.27)ben bu dediklerinizi aynen uyguladım ama ne fayda kac aydır uğrasıyorum hala acamadım şu blz uzantılı ngage oyunlarını . blz programını instal yapıyorum uygulama kapandı diyo sonra cıkıyo.fexploler kullanıyorum butun oyunlar hafıza kartında sistem/mail de kalıyor.blz hic bir oyunu görmüyo acaba bu blzinstap proglamı bozuk olabilirmi inşallah bir çözüm bulunurlirmi inşallah bir çözüm bulunur

bilal14

Üye
ya yardım edin bana yükleyemiyorum n-gage oyunu telefonuma nasıl yüklicem

blackeye

blackeye

Üye
hocam saol ama bide keske blz installı verseydin

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
TEşekkürler ELİNE SAGLIK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt