Macera Bluetoothlu java tank oyunu lazım

Sponsorlu Bağlantılar

said82

Üye
    Konu Sahibi
Bluetoothlu java tank oyunu lazım
Arkadaşlar, bana bluetoothlu TüRkÇe tank oyunu gerek. Atari tank oyunları gibi. Cihazım nokia Asha 303... Türkçe olması önemli. Yardım ederseniz çok makbule geçer... :)
Kimse bilmiyor mu? :O
Maxicep de kimse bir java oyununu yüklüyemiyor mu?
O kadar çok oyun var bi bu yok yaa :@

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Tank oyunu kolay ama bluetooth destekli bulmak zor malesef :(
O zamanlar bende rusça olan vardı bluetooth ile, bulursam ekleyeceğim linkini bir azdan
Internette bulamadım, ama symbianlı telefonumdan çıkara bildim oyunu
Link:

Rusça, çeviriye başlıyorum, tr yapıp paylaşacağım

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: said82

said82

Üye
    Konu Sahibi
Tank oyunu kolay ama bluetooth destekli bulmak zor malesef :(
O zamanlar bende rusça olan vardı bluetooth ile, bulursam ekleyeceğim linkini bir azdan
Internette bulamadım, ama symbianlı telefonumdan çıkara bildim oyunu
Link:

Rusça, çeviriye başlıyorum, tr yapıp paylaşacağım
TR sini bekliyorum. Ama altarnatif bir link verir misin? Media get captca istiyor. Tel den capca yı giremiyorum. Mesela 4 shared, ziddu, zippyshare gibi. Bunlardan upload edin mümkünse :)
Bu sefer captca lstemedi.. :) mediafire den upload edebilirsin, ama yedek olarak altarnatif de ekleyebilirsin :) (her ihtimale karşı :D)
Yok kardeşim olmuyor media fire den. Her tarayıcı da denedim ama indir deyince indirmiyor sayfa yenileniyor sadece... Bunun altarnatif linkini verseniz daha iyi olur. Bu arada TR ye çevirdiniz mi, çevirmediyseniz ne zaman çevirirsiniz?

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
TR sini bekliyorum. Ama altarnatif bir link verir misin? Media get captca istiyor. Tel den capca yı giremiyorum. Mesela 4 shared, ziddu, zippyshare gibi. Bunlardan upload edin mümkünse :)
Bu sefer captca lstemedi.. :) mediafire den upload edebilirsin, ama yedek olarak altarnatif de ekleyebilirsin :) (her ihtimale karşı :D)
Yok kardeşim olmuyor media fire den. Her tarayıcı da denedim ama indir deyince indirmiyor sayfa yenileniyor sadece... Bunun altarnatif linkini verseniz daha iyi olur. Bu arada TR ye çevirdiniz mi, çevirmediyseniz ne zaman çevirirsiniz?
https://www.maxicep.com/forum/konu/atari-tank-oyunu-turkceye-cevirdim-bluetooth-destekli.959186/
Konu açtım, QFS ve mediafire linki var içinde

• Beğen
Tepkiler: said82